Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax bevestigt vertrek Vos naar AC Milan en wil Forbs verkopen

Ajax bevestigt vertrek Vos naar AC Milan en wil Forbs verkopen

MILAAN (ANP) - Ajax heeft het vertrek van Silvano Vos naar AC Milan bevestigd. De 19-jarige middenvelder kreeg eerder deze zomer te horen dat hij mocht vertrekken uit Amsterdam.

Vos speelde zeventien wedstrijden voor de hoofdmacht van Ajax, dat naar verluidt zo'n 5 miljoen euro voor het talent ontvangt. "Silvano speelde vanaf de jeugd bij onze club en is een echte Ajacied", zegt technisch directeur Alex Kroes in een persbericht. "Ondanks zijn jonge leeftijd speelde hij al drie jaar in Jong Ajax en heeft hij al menig minuten gemaakt in Ajax 1. Helaas heeft hij deze zomer een definitieve stap naar een basisplaats in Ajax 1 niet kunnen maken. Wij wensen hem alle succes bij deze Italiaanse grootmacht."

Ajax hoopt vrijdag ook nog overeenstemming te bereiken over een vertrek van Carlos Forbs. De club weigerde eerder deze week een bod van 15 miljoen euro van Olympique Lyon op de Portugese aanvaller. Inmiddels heeft ook Wolverhampton Wanderers volgens Engelse media interesse in de buitenspeler. De transfermarkt in Engeland en Frankrijk sluit vrijdagavond.

Technisch directeur Kroes erkende donderdag dat er belangstelling voor spelers als Forbs en Benjamin Tahirovic is. Hij benadrukte dat Ajax eerst spelers moet verkopen voordat het zichzelf kan versterken. Ajax haalde deze zomer Bertrand Traoré, Daniele Rugani en Wout Weghorst naar Amsterdam.

Meer uit Voetbal

Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

3 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

5 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

8 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

12 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

13 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

14 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

15 uur geleden