Ajacied Ünüvar kan zonder operatie herstellen
AMSTERDAM (ANP) - Naci Ünüvar van Jong Ajax kan zonder operatie herstellen van de knieblessure die hij afgelopen vrijdag opliep in de verloren uitwedstrijd tegen FC Eindhoven (3-0). Dat heeft de Amsterdamse club laten weten. Het 17-jarig talent komt dit seizoen niet meer in actie, maar zal naar verwachting in het nieuwe seizoen weer optimaal aan de start kunnen verschijnen bij het begin van de voorbereiding.
De jeugdinternational verdraaide kort voor rust een knie op het Brabantse kunstgras. Hij strompelde vervolgens van het veld, begeleid door enkele leden van de staf.
Ünüvar maakt sinds 2011 deel uit van de jeugdopleiding van Ajax. Begin vorig jaar maakte hij op 16-jarige leeftijd zijn debuut in het eerste elftal in de bekerwedstrijd tegen SV Spakenburg (7-0). In dat duel scoorde hij direct.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
2 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
8 uur geleden