Ajacied Ünüvar kan zonder operatie herstellen
AMSTERDAM (ANP) - Naci Ünüvar van Jong Ajax kan zonder operatie herstellen van de knieblessure die hij afgelopen vrijdag opliep in de verloren uitwedstrijd tegen FC Eindhoven (3-0). Dat heeft de Amsterdamse club laten weten. Het 17-jarig talent komt dit seizoen niet meer in actie, maar zal naar verwachting in het nieuwe seizoen weer optimaal aan de start kunnen verschijnen bij het begin van de voorbereiding.
De jeugdinternational verdraaide kort voor rust een knie op het Brabantse kunstgras. Hij strompelde vervolgens van het veld, begeleid door enkele leden van de staf.
Ünüvar maakt sinds 2011 deel uit van de jeugdopleiding van Ajax. Begin vorig jaar maakte hij op 16-jarige leeftijd zijn debuut in het eerste elftal in de bekerwedstrijd tegen SV Spakenburg (7-0). In dat duel scoorde hij direct.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
5 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
20 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
21 minuten geledenZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
19 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
19 uur geleden