Ajacied Schuurs: winnen van Atalanta en we overwinteren in CL
LIVERPOOL (ANP) - Perr Schuurs baalde van de uitnederlaag van Ajax tegen Liverpool in de Champions League (1-0). "We hebben best wel wat kansen gehad", treurde hij op een leeg Anfield. "We kwamen hier voor drie punten, dat is niet gelukt."
Ajax verloor omdat doelman André Onana zich volledig verkeek op een voorzet van Neco Williams, waardoor Jones de bal voor het intikken had. "Dat overkomt iedereen wel eens", zei Schuurs voor de camera van SBS6. "Ook onze fantastische keeper."
Schuurs werd de afgelopen dagen in de Engelse pers genoemd als een aanwinst voor Liverpool. Hij was met Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui de beste speler aan de kant van Ajax. "Ik speelde wel een goede wedstrijd", vond ook Schuurs. "Maar daar gaat het nu niet om, we hebben verloren. Ik ben ook pas net basisspeler van Ajax. Ik wil dat blijven en hier wel een paar seizoenen spelen. Het is zonde dat we hebben verloren. Er zat zeker wel een gelijkspel in. Maar we weten ook waar we aan toe zijn. Als we volgende week van Atalanta winnen dan overwinteren alsnog in de Champions League."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
13 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
1 dag geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
1 dag geleden