Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet nog niet of hij zondag tijdens de bekerfinale tegen Vitesse een beroep kan doen op Devyne Rensch. "Hij heeft last van een knie gekregen", zei de coach van de club uit Amsterdam. "Ik heb nog geen streep door zijn naam gezet, maar we moeten zaterdag even kijken."
Rensch ontbrak donderdag tijdens het uitduel met AS Roma (1-1) in de Europa League. De rechtsback zat een schorsing uit. Ten Hag kan het 18-jarige talent goed gebruiken omdat de bekerfinale waarschijnlijk te vroeg komt voor Sean Klaiber, die in Rome uitviel met een hamstringblessure.
Noussair Mazraoui keert zondag mogelijk terug in de selectie. Hij is bijna hersteld van de oogblessure die hij in februari opliep tijdens het uitduel met Heracles Almelo. Als Mazraoui meegaat naar Rotterdam, dan start hij op de bank.
Vergeleken met het duel met AS Roma keert Sébastien Haller terug in de selectie van Ajax, dat Daley Blind en André Onana de rest van het seizoen moet missen.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
17 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
17 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
20 uur geleden