Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet nog niet of hij zondag tijdens de bekerfinale tegen Vitesse een beroep kan doen op Devyne Rensch. "Hij heeft last van een knie gekregen", zei de coach van de club uit Amsterdam. "Ik heb nog geen streep door zijn naam gezet, maar we moeten zaterdag even kijken."
Rensch ontbrak donderdag tijdens het uitduel met AS Roma (1-1) in de Europa League. De rechtsback zat een schorsing uit. Ten Hag kan het 18-jarige talent goed gebruiken omdat de bekerfinale waarschijnlijk te vroeg komt voor Sean Klaiber, die in Rome uitviel met een hamstringblessure.
Noussair Mazraoui keert zondag mogelijk terug in de selectie. Hij is bijna hersteld van de oogblessure die hij in februari opliep tijdens het uitduel met Heracles Almelo. Als Mazraoui meegaat naar Rotterdam, dan start hij op de bank.
Vergeleken met het duel met AS Roma keert Sébastien Haller terug in de selectie van Ajax, dat Daley Blind en André Onana de rest van het seizoen moet missen.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
35 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
3 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
4 uur geleden