Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse

Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet nog niet of hij zondag tijdens de bekerfinale tegen Vitesse een beroep kan doen op Devyne Rensch. "Hij heeft last van een knie gekregen", zei de coach van de club uit Amsterdam. "Ik heb nog geen streep door zijn naam gezet, maar we moeten zaterdag even kijken."

Rensch ontbrak donderdag tijdens het uitduel met AS Roma (1-1) in de Europa League. De rechtsback zat een schorsing uit. Ten Hag kan het 18-jarige talent goed gebruiken omdat de bekerfinale waarschijnlijk te vroeg komt voor Sean Klaiber, die in Rome uitviel met een hamstringblessure.

Noussair Mazraoui keert zondag mogelijk terug in de selectie. Hij is bijna hersteld van de oogblessure die hij in februari opliep tijdens het uitduel met Heracles Almelo. Als Mazraoui meegaat naar Rotterdam, dan start hij op de bank.

Vergeleken met het duel met AS Roma keert Sébastien Haller terug in de selectie van Ajax, dat Daley Blind en André Onana de rest van het seizoen moet missen.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

21 minuten geleden
Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

1 uur geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

2 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

2 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

17 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

17 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

18 uur geleden