Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse

Ajacied Rensch vraagteken voor bekerfinale tegen Vitesse

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Erik ten Hag weet nog niet of hij zondag tijdens de bekerfinale tegen Vitesse een beroep kan doen op Devyne Rensch. "Hij heeft last van een knie gekregen", zei de coach van de club uit Amsterdam. "Ik heb nog geen streep door zijn naam gezet, maar we moeten zaterdag even kijken."

Rensch ontbrak donderdag tijdens het uitduel met AS Roma (1-1) in de Europa League. De rechtsback zat een schorsing uit. Ten Hag kan het 18-jarige talent goed gebruiken omdat de bekerfinale waarschijnlijk te vroeg komt voor Sean Klaiber, die in Rome uitviel met een hamstringblessure.

Noussair Mazraoui keert zondag mogelijk terug in de selectie. Hij is bijna hersteld van de oogblessure die hij in februari opliep tijdens het uitduel met Heracles Almelo. Als Mazraoui meegaat naar Rotterdam, dan start hij op de bank.

Vergeleken met het duel met AS Roma keert Sébastien Haller terug in de selectie van Ajax, dat Daley Blind en André Onana de rest van het seizoen moet missen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

10 minuten geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

49 minuten geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

6 uur geleden
Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

16 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

18 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Fortuna vijfde competitiezege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.

19 uur geleden
Edvardsen vervangt geblesseerde Berghuis tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.

21 uur geleden