Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Mazraoui beloont zichzelf met mooie treffer

Ajacied Mazraoui beloont zichzelf met mooie treffer

AMSTERDAM (ANP) - Met een mooi treffer brak Noussair Mazraoui in het begin van de tweede helft het verzet van FC MIdtjylland. "Na die 2-0 van mij was het wel een beetje gedaan", zei de rechtsback van Ajax na de uiteindelijke zege van 3-1. "Toen kon het bijna niet meer fout gaan."

Als het aan Mazraoui had gelegen, dan had Ajax voor rust al afstand genomen van de kampioen van Denemarken. "Daar kregen we kansen voldoende voor", stelde hij. "Maar uiteindelijk kan je zeggen dat we een goede wedstrijd hebben gespeeld."

Mazraoui is weer eerste keus van Ajax, na het vertrek van Sergino Dest naar Barcelona. Hij maakt de laatste weken een uitstekende indruk rechts in de defensie. "Daar heb ik me met die 2-0 een beetje voor beloond", zei hij. "Maar de echte beloning komt pas aan het einde van het seizoen. Dan worden de prijzen verdeeld."

Smetje op de probleemloze zege van Ajax was de verrassende winst van Atalanta bij Liverpool. "Dat hadden we liever anders gezien", zei Mazraoui. "Maar we hebben alles nog in eigen hand. We gaan verder in de Champions League als we onze thuiswedstrijd tegen Atalanta winnen."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

9 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

10 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

11 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

14 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

14 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

22 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden