Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Mazraoui beloont zichzelf met mooie treffer

Ajacied Mazraoui beloont zichzelf met mooie treffer

AMSTERDAM (ANP) - Met een mooi treffer brak Noussair Mazraoui in het begin van de tweede helft het verzet van FC MIdtjylland. "Na die 2-0 van mij was het wel een beetje gedaan", zei de rechtsback van Ajax na de uiteindelijke zege van 3-1. "Toen kon het bijna niet meer fout gaan."

Als het aan Mazraoui had gelegen, dan had Ajax voor rust al afstand genomen van de kampioen van Denemarken. "Daar kregen we kansen voldoende voor", stelde hij. "Maar uiteindelijk kan je zeggen dat we een goede wedstrijd hebben gespeeld."

Mazraoui is weer eerste keus van Ajax, na het vertrek van Sergino Dest naar Barcelona. Hij maakt de laatste weken een uitstekende indruk rechts in de defensie. "Daar heb ik me met die 2-0 een beetje voor beloond", zei hij. "Maar de echte beloning komt pas aan het einde van het seizoen. Dan worden de prijzen verdeeld."

Smetje op de probleemloze zege van Ajax was de verrassende winst van Atalanta bij Liverpool. "Dat hadden we liever anders gezien", zei Mazraoui. "Maar we hebben alles nog in eigen hand. We gaan verder in de Champions League als we onze thuiswedstrijd tegen Atalanta winnen."

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

9 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

14 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

19 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden