Ajacied Blind: er is zeker nog een kans op het EK
AMSTERDAM (ANP) - Daley Blind heeft goede hoop dat hij komende zomer met Oranje nog kan deelnemen aan het EK. De Ajacied liep eind maart met het Nederlands elftal tegen Gibraltar een forse enkelblessure op. Hij onderging een operatie en werkt sindsdien aan zijn herstel. "Er is zeker nog een kans op het EK", liet hij bij ESPN weten, kort nadat Ajax de 35e landstitel had veiliggesteld tegen FC Emmen (4-0).
"Het seizoen bij Ajax is waarschijnlijk over, zoals we eerder al aangaven in een persbericht toen het net was gebeurd", vervolgde Blind. "Maar het begin van het EK is zeker nog haalbaar. Er is hoop en zolang dat er is, werk ik elke dag keihard om erbij te kunnen zijn."
Blind veroverde met Ajax voor de zesde keer de landstitel. "Het is zeker een ander kampioenschap dan de voorgaande keren. Ik kan er ook van genieten, maar het doet ook een beetje pijn dat ik nu niet op het veld kon staan."
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
40 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste groepstraining voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Bondscoach Ronald Koeman staat met 27 spelers op het veld in Zeist. Ze worden aangemoedigd door 1500 veelal jonge fans die een kaartje hebben bemachtigd voor de oefensessie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk van Liverpool heeft op Instagram Arne Slot bedankt. De Nederlandse trainer werd zaterdag ontslagen bij de Engelse club.
1 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - De voetballers van Zuid-Afrika hebben door visumproblemen vertraging opgelopen bij hun reis naar Mexico, waar ze de openingswedstrijd van het WK voetbal spelen. Zuid-Afrika speelt op 11 juni het eerste duel met gastland Mexico, dat het toernooi organiseert met de Verenigde Staten en Canada.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft volledig deelgenomen aan de eerste groepstraining van het Nederlands elftal voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De topscorer aller tijden van Oranje oefende voor 1500 toeschouwers in Zeist.
1 uur geledenGLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
3 uur geleden