Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajacied Blind: Artsen zouden zeggen als het niet veilig is

Ajacied Blind: Artsen zouden zeggen als het niet veilig is

ROTTERDAM (ANP) - Alsof er niets was gebeurd, speelde Daley Blind de hele uitwedstrijd van Ajax tegen Sparta Rotterdam. Hij zegevierde met 0-1 met zijn ploeg op het Kasteel. "Ik voel me prettig", zei hij na afloop bij FOX Sports. "Ik hoop dat ik nu vooruit kan."

Blind ging op 25 augustus ineens op de grond zitten tijdens een oefenduel met Hertha, zonder dat er een tegenstander in de buurt was. Hij verliet op eigen kracht het veld en had geen grote klachten meer.

Trainer Erik ten Hag vertelde na de wedstrijd tegen de club uit Berlijn dat de defibrillator (ICD) van zijn viceaanvoerder was afgegaan. Dat apparaatje werd bij hem onderhuids ingebracht nadat hij eind vorig jaar tegen Valencia ook zo maar tegen de grond was gegaan. Blind kampte destijds met een ontstoken hartspier.

Voor de buitenwacht is het nog steeds onduidelijk waarom de ICD van Blind afging tijdens het oefenduel met Hertha. "Maar zoals jullie zien sta ik weer op het veld", zei hij. "Als het niet veilig is, zouden de artsen het niet toelaten."

Blind voelde zich de afgelopen weken gesteund door de vele reacties die hij kreeg. "Maar mentaal loop je natuurlijk wel even een tik op. Het is niet niks. Maar de steun van mensen in mijn omgeving doet me goed."

Meer uit Voetbal

Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

7 minuten geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

41 minuten geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

1 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

3 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

4 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

6 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

7 uur geleden