Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Agüero naar ziekenhuis voor hartonderzoek, kuitblessure Pique

Agüero naar ziekenhuis voor hartonderzoek, kuitblessure Pique

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-aanvaller Sergio Agüero is naar het ziekenhuis vervoerd voor een hartonderzoek. De Argentijn viel in het thuisduel met Alaves in de eerste helft uit met ademhalingsproblemen. Hij werd vlak voor rust gewisseld voor Philippe Coutinho.

"Ik vroeg hem wat er was en hij vertelde me dat hij duizelig was. Mij is verteld dat hij naar het ziekenhuis is gegaan, maar verder weet ik ook niks", zei interim-trainer Sergi Barjuán na het 1-1 gelijkspel.

De 33-jarige Agüero werd op het veld behandeld en een brancard was gereedgemaakt, maar de spits kon het veld zelfstandig verlaten. FC Barcelona spreekt van "pijn op de borst".

Ook Gerard Pique (34) viel uit. De verdediger heeft volgens FC Barcelona een kuitblessure opgelopen. Tests moeten de ernst van de blessure uitwijzen, aldus Barça.

FC Barcelona, dat eerder in de week trainer Ronald Koeman ontsloeg, heeft te maken met veel blessureleed. Onder anderen Frenkie de Jong en Ansu Fati staan ook langs de kant.

Dinsdag speelt FC Barcelona in de Champions League uit tegen Dinamo Kiev.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

6 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

7 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

17 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

18 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

21 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

22 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

23 uur geleden