Agüero naar ziekenhuis voor hartonderzoek, kuitblessure Pique
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-aanvaller Sergio Agüero is naar het ziekenhuis vervoerd voor een hartonderzoek. De Argentijn viel in het thuisduel met Alaves in de eerste helft uit met ademhalingsproblemen. Hij werd vlak voor rust gewisseld voor Philippe Coutinho.
"Ik vroeg hem wat er was en hij vertelde me dat hij duizelig was. Mij is verteld dat hij naar het ziekenhuis is gegaan, maar verder weet ik ook niks", zei interim-trainer Sergi Barjuán na het 1-1 gelijkspel.
De 33-jarige Agüero werd op het veld behandeld en een brancard was gereedgemaakt, maar de spits kon het veld zelfstandig verlaten. FC Barcelona spreekt van "pijn op de borst".
Ook Gerard Pique (34) viel uit. De verdediger heeft volgens FC Barcelona een kuitblessure opgelopen. Tests moeten de ernst van de blessure uitwijzen, aldus Barça.
FC Barcelona, dat eerder in de week trainer Ronald Koeman ontsloeg, heeft te maken met veel blessureleed. Onder anderen Frenkie de Jong en Ansu Fati staan ook langs de kant.
Dinsdag speelt FC Barcelona in de Champions League uit tegen Dinamo Kiev.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
45 minuten geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
4 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
5 uur geleden