Agüero naar ziekenhuis voor hartonderzoek, kuitblessure Pique
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-aanvaller Sergio Agüero is naar het ziekenhuis vervoerd voor een hartonderzoek. De Argentijn viel in het thuisduel met Alaves in de eerste helft uit met ademhalingsproblemen. Hij werd vlak voor rust gewisseld voor Philippe Coutinho.
"Ik vroeg hem wat er was en hij vertelde me dat hij duizelig was. Mij is verteld dat hij naar het ziekenhuis is gegaan, maar verder weet ik ook niks", zei interim-trainer Sergi Barjuán na het 1-1 gelijkspel.
De 33-jarige Agüero werd op het veld behandeld en een brancard was gereedgemaakt, maar de spits kon het veld zelfstandig verlaten. FC Barcelona spreekt van "pijn op de borst".
Ook Gerard Pique (34) viel uit. De verdediger heeft volgens FC Barcelona een kuitblessure opgelopen. Tests moeten de ernst van de blessure uitwijzen, aldus Barça.
FC Barcelona, dat eerder in de week trainer Ronald Koeman ontsloeg, heeft te maken met veel blessureleed. Onder anderen Frenkie de Jong en Ansu Fati staan ook langs de kant.
Dinsdag speelt FC Barcelona in de Champions League uit tegen Dinamo Kiev.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
1 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geleden