Agüero biedt excuses aan na gemiste penalty
MANCHESTER (ANP) - Sergio Agüero heeft spijt betuigd na zijn gemiste strafschop in het door Manchester City verloren thuisduel met Chelsea (1-2) in de Premier league. De aanvaller miste bij een voorsprong van 1-0 een strafschop.
Agüero wilde in stijl scoren en probeerde doelman Edouard Mendy te verrassen met een stiftballetje zoals Antoine Panenka dat deed tijdens de finale van het EK van 1976 tussen Tsjecho-Slowakije en West-Duitsland. Mendy had de Argentijnse spits echter door en pakte de pal met een hand eenvoudig uit de lucht.
"Ik wil mijn excuses aanbieden aan mijn teamgenoten, staf en supporters voor het missen van de penalty", twitterde Agüero. "Het was een slechte beslissing en ik neem de volledige verantwoordelijkheid."
City moet het kampioenschap nog even uitstellen door de nederlaag. Beide ploegen treffen elkaar over drie weken opnieuw in de finale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
45 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
4 uur geleden