Agüero biedt excuses aan na gemiste penalty
MANCHESTER (ANP) - Sergio Agüero heeft spijt betuigd na zijn gemiste strafschop in het door Manchester City verloren thuisduel met Chelsea (1-2) in de Premier league. De aanvaller miste bij een voorsprong van 1-0 een strafschop.
Agüero wilde in stijl scoren en probeerde doelman Edouard Mendy te verrassen met een stiftballetje zoals Antoine Panenka dat deed tijdens de finale van het EK van 1976 tussen Tsjecho-Slowakije en West-Duitsland. Mendy had de Argentijnse spits echter door en pakte de pal met een hand eenvoudig uit de lucht.
"Ik wil mijn excuses aanbieden aan mijn teamgenoten, staf en supporters voor het missen van de penalty", twitterde Agüero. "Het was een slechte beslissing en ik neem de volledige verantwoordelijkheid."
City moet het kampioenschap nog even uitstellen door de nederlaag. Beide ploegen treffen elkaar over drie weken opnieuw in de finale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 uur geleden