Agüero biedt excuses aan na gemiste penalty
MANCHESTER (ANP) - Sergio Agüero heeft spijt betuigd na zijn gemiste strafschop in het door Manchester City verloren thuisduel met Chelsea (1-2) in de Premier league. De aanvaller miste bij een voorsprong van 1-0 een strafschop.
Agüero wilde in stijl scoren en probeerde doelman Edouard Mendy te verrassen met een stiftballetje zoals Antoine Panenka dat deed tijdens de finale van het EK van 1976 tussen Tsjecho-Slowakije en West-Duitsland. Mendy had de Argentijnse spits echter door en pakte de pal met een hand eenvoudig uit de lucht.
"Ik wil mijn excuses aanbieden aan mijn teamgenoten, staf en supporters voor het missen van de penalty", twitterde Agüero. "Het was een slechte beslissing en ik neem de volledige verantwoordelijkheid."
City moet het kampioenschap nog even uitstellen door de nederlaag. Beide ploegen treffen elkaar over drie weken opnieuw in de finale van de Champions League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
16 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
19 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
20 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
1 dag geleden