Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Agressieve Middelburger brengt nacht in cel door

Agressieve Middelburger brengt nacht in cel door

MIDDELBURG - In de nacht van zaterdag 5 op zondag 6 maart 2022 werd een 27-jarige Middelburger op de Vlasmarkt aangehouden door de politie. Hij werd door portiers een kroeg uitgezet omdat hij vervelend zou zijn geweest tegen wat cafégasten.

Eenmaal buiten ontstond er, rond 04.45 uur, een onrustige situatie waar de Middelburger debet aan was. Hij ging tekeer tegen de portiers en er ontstond wat duw- en trekwerk. Agenten zagen de situatie escaleren en liepen naar het opstootje toe. Zij trachtten met de man in gesprek te gaan om hem te kalmeren, maar de man richtte zijn agressie nu op de agenten. Ook tegen de agenten werd hij fysiek agressief. De man werd aangehouden, maar ging hiertegen hevig in verzet. Om hem onder controle te krijgen moesten meerdere agenten hem naar de grond brengen zodat hij geboeid kon worden. Ook toen hij naar een politieauto gebracht werd bleef hij in het rond trappen. Met geweld is de man in de auto gezet.

Hierna is hij ingesloten in een politiecellencomplex. Daar heeft hij de nacht doorgebracht. De verdachte mocht vandaag (zondag) een verklaring afleggen. Hij zit nog steeds vast. Een van de agenten liep letsel op aan zijn hand.

Meer uit Middelburg

Man (39) voor vijfde keer aangehouden voor rijden onder invloed van drugs

MIDDELBURG- De politie heeft vrijdagavond aan de Schroeweg een 39-jarige man uit Vlissingen aangehouden. Bij controle bleek dat de man onder invloed was van drugs. Het was de vijfde keer dat de man onder invloed werd aangehouden. Zijn voertuig is in beslag genomen. Daarnaast kreeg hij een rijverbod van 24 uur. 

17 uur geleden
Zicht op Zeeland in de Engelse Kerk in Middelburg

MIDDELBURG - Op zondagmiddag 6 juli vindt, als onderdeel van de Kunst- en Cultuurroute Middelburg, de opening plaats van het tweede gedeelte van de nieuwe zomertentoonstelling Zicht op Zeeland.

22 uur geleden
Naam Middelburgse brandweerduiker John van Helleman op Nationaal Brandweermonument

MIDDELBURG - Op maandag 11 augustus wordt de naam van de overleden brandweerduiker John van Helleman aangebracht op het Nationaal Brandweermonument in Schaarsbergen. Van Helleman kwam op 24 maart 1994 op 25-jarige leeftijd om het leven tijdens een oefening van de Middelburgse brandweer in het Kanaal door Walcheren. 

1 dag geleden
Vier dagen groot feest in Westkapelle met jaarlijkse kermis

WESTKAPELLE - De jaarlijkse kermis in Westkapelle begint vrijdag (4 juli).

1 dag geleden
Van bijna parkeerplaats naar groene oase: 15 jaar Hoogerzael wordt zaterdag vrolijk gevierd

MIDDELBURG - Wat begon als een buitenplaats en bijna een parkeerplaats werd, groeide uit tot een groene oase: Speelhof Hoogerzael in Middelburg. Inmiddels al 15 jaar een plek waar kinderen doen wat op heel veel plekken niet meer kan: onbezorgd spelen, rennen, rommelen en ravotten. Het jubileum wordt op zaterdag 5 juli uitgebreid gevierd.

2 dagen geleden
Zaterdag 5 juli feest in Serooskerke: dit is er te doen op de Stroskerkse dag

SEROOSKERKE - De jaarlijkse Stroskerkse Dag op zaterdag 5 juli belooft ook dit jaar weer een dag te worden voor jong en oud. Het centrum van Serooskerke verandert in een bruisende ontmoetingsplek met muziek, marktkraampjes, kinderspelletjes en natuurlijk het traditionele ringrijden. Ramon Meijer, een van de vier leden van het organisatiecomité, vertelt enthousiast over het gevarieerde programma: "We willen er echt een topdag van maken voor het hele dorp én bezoekers van buitenaf."

2 dagen geleden
Twee fietsers botsen op elkaar in Middelburg, man naar ziekenhuis

MIDDELBURG - Op de Beenhouwerssingel in Middelburg zijn donderdagochtend twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte een van de betrokkenen, een man op leeftijd, gewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht.

2 dagen geleden