
Agenten springen in Middelburgse gracht om vrouw te redden
MIDDELBURG - Een auto met daarin de bestuurder is dinsdagmiddag in het water van de Middelburgse gracht langs Achter de Houttuinen beland, ter hoogte van het politiebureau. Drie agenten zijn rond 15.50 uur het water in gesprongen om een 84-jarige Middelburgse te redden. Waarom de auto in het water belandde is niet bekend.
De auto was pal voor het politiebureau in Middelburg te water geraakt. Een omstander had het zien gebeuren en liep het politiebureau in om de politie te waarschuwen. Drie agenten aarzelden geen moment en gingen het water in om de vrouw uit de zinkende auto te bevrijden. Ze werd naar de kant gebracht en met behulp van enkele dienders en omstanders op het droge getrokken. Vervolgens is de vrouw per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Kort nadat ze uit de auto werd gehaald verdween de auto helemaal onder water. Het rijbewijs van de vrouw is ingenomen. De auto werd aan het begin van de avond uit de gracht getakeld en afgevoerd.
Meer uit Middelburg
GAPINGE - Zaterdag sloot Ringrijdersvereniging Gapinge haar 75-jarig jubileum af met een sjezenwedstrijd. Burgemeester Frederiek Schouwenaar van de gemeente Veere maakte ook haar opwachting en liet haar sjeestalent zien.
5 uur geledenMIDDELBURG - De politie zoekt getuigen die informatie hebben over de brand dinsdagmorgen rond 3.30 uur in de flat aan de Haringvlietstraat in Middelburg. Bij deze uitslaande brand zijn drie appartementen onbewoonbaar geraakt.
6 uur geledenMIDDELBURG - Meerdere bewoners zijn vannacht geëvacueerd uit een flatgebouw in de Middelburgse Stromenwijk nadat er een brand was uitgebroken.
9 uur geledenAAGTEKERKE - Tijdens de Open monumentendag op 13 september zijn de Dorpskerk in Aagtekerke en de Johanneskerk in Domburg opengesteld van 10.00-17.00 uur.
1 dag geledenMIDDELBURG - Op woensdag 10 september kunnen belangstellenden gratis hun bloeddruk, cholesterol en bloedsuiker laten meten en in gesprek gaan over hun leefstijl op het hartcheckpunt in wijkcentrum 't Getij, aan de Oosterscheldestraat in Middelburg.
1 dag geledenVROUWENPOLDER - Ter hoogte van de Veerse Gatdam bij Vrouwenpolder en Breezand is zondagavond door de hulpdiensten gezocht naar een mogelijke drenkeling.
1 dag geledenMIDDELBURG- Een automobilist is zondagmorgen in Zeeuws-Vlaanderen aangehouden na een achtervolging. De 22-jarige man negeerde in Middelburg een stopteken van de politie. Hierna ging hij ervandoor. De politie reed vervolgens tot in Zeeuws-Vlaanderen achter de man aan. Hier kon hij aangehouden worden voor gevaarlijk rijgedrag. De man is overgebracht naar het politiebureau. Er is een bloedproef afgenomen vanwege het vermoeden van rijden onder invloed van drugs en/of alcohol.
2 dagen geleden