Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Afwezige Ronaldo zorgt voor rel bij gala Gouden Bal in Parijs

Afwezige Ronaldo zorgt voor rel bij gala Gouden Bal in Parijs

PARIJS (ANP) - In aanloop naar het jaarlijkse voetbalgala om de Gouden Bal, maandagavond in Parijs, heeft Cristiano Ronaldo hard uitgehaald naar Pascal Ferré, de hoofdredacteur van het organiserende magazine France Football. Volgens de vijfvoudige winnaar van de ereprijs heeft de Fransman leugens over hem verspreid.

"Hij heeft mijn naam gebruikt om zichzelf en het blad waarvoor hij werkt te promoten. Een absolute minachting voor iemand die France Football en de Gouden Bal altijd heeft gerespecteerd", liet de Portugese vedette van Manchester United verontwaardigd op Instagram weten.

Ferré had onlangs tegen The New York Times gezegd dat Ronaldo nog maar één ambitie heeft en dat is afscheid nemen met meer gouden ballen dan Lionel Messi. "Ik kan het weten want hij heeft dat tegen mij verteld", verklapte de hoofdredacteur. De Argentijnse sterspeler heeft tot dusver zes keer de trofee gewonnen.

Liegen

"Het is onaanvaardbaar dat de persoon die verantwoordelijk is voor het toekennen van zo'n prestigieuze prijs op deze manier kan liegen", sneerde Ronaldo. "En vandaag loog hij weer. Volgens hem ben ik niet bij het gala aanwezig vanwege een vermeende quarantaine, maar dat is nergens op gebaseerd."

Ronaldo (36) legt daarna nog even uit wat hem werkelijk drijft. "De grootste ambitie in mijn carrière is om nationale en internationale titels te winnen voor de clubs die ik vertegenwoordig en voor het nationale team van mijn land. De grootste ambitie van mijn carrière is om een ​​goed voorbeeld te zijn voor iedereen die profvoetballer is of wil worden. De grootste ambitie van mijn carrière is om mijn naam in gouden letters te schrijven in de geschiedenis van het wereldvoetbal."

Meer uit Voetbal

Feyenoord verhuurt Stengs aan Pisa

ROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs speelt dit seizoen voor Pisa. De Italiaanse club huurt de aanvallende middenvelder van Feyenoord, waar hij nog twee seizoenen onder contract staat.

1 uur geleden
Meerdink vervangt geblesseerde Parrott bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink begint om 19.30 uur met AZ aan de thuiswedstrijd tegen Levski Sofia in de play-offs van de Conference League. De spits vervangt Troy Parrott, die dinsdag een blessure heeft opgelopen tijdens een training.

1 uur geleden
PSV wil Boadu en Salah-Eddine naar Eindhoven halen

EINDHOVEN (ANP) - PSV onderzoekt of het zich vlak voor het einde van de transfermarkt nog kan versterken met Myron Boadu en Anass Salah-Eddine.

1 uur geleden
PSV tegen het Liverpool van Slot en het Leverkusen van Ten Hag

MONACO (ANP) - PSV ontvangt Bayern München, Atlético Madrid, Napoli en Union St-Gilles in het hoofdtoernooi van de Champions League. De kampioen van Nederland gaat op bezoek bij Liverpool, Bayer Leverkusen, Olympiakos en Newcastle United.

1 uur geleden
PSV ontvangt Bayern en gaat op bezoek bij Liverpool

MONACO (ANP) - PSV krijgt Bayern München op bezoek en speelt uit tegen Liverpool. Dat heeft de loting van de Champions League in het Grimaldi Forum van Monaco uitgewezen.

1 uur geleden
Ajax speelt tegen Chelsea en Internazionale in Champions League

MONACO (ANP) - Ajax stuit op Chelsea en Internazionale in de Champions League. De club uit Amsterdam werd tijdens de loting in het Grimaldi Forum in Monaco gekoppeld aan de winnaar van het WK voor clubs en finalist van de vorige editie van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal.

1 uur geleden
FC Utrecht-speler El Karouani opgeroepen voor Marokko

UTRECHT (ANP) - Souffian El Karouani is door bondscoach Walid Regragui van Marokko opgenomen in de nationale selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Niger en Zambia. Voor de 24-jarige verdediger van FC Utrecht is het de eerste selectie in drie jaar.

4 uur geleden