Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aftellen naar 27 april: Kloetinge maakt zich op voor Koningsdagféstival

Aftellen naar 27 april: Kloetinge maakt zich op voor Koningsdagféstival

KLOETINGE - Alles staat in de startblokken voor een onvergetelijke Koningsdag in Kloetinge. “Met extraatjes zoals pagodetenten, een luxe ontbijt, cocktails, speciaalbiertjes, hoedjes en polsbandjes maken we er een echt Koningsdagfestival van”, vertelt secretaris Maryse van de Plasse van Oranjevereniging Kloetinge.Het vernieuwde bestuur van de oranjevereniging kon in 2019 nog net laten zien wat ze in haar mars had met het Koningsdagprogramma en toen brak de coronapandemie uit. “We zijn blij dat we dit jaar weer kunnen uitpakken en daarom doen we er nog een schepje bovenop.” Ook de afgelopen twee jaar organiseerde de vereniging het maximaal mogelijke. “We hebben voor ieder jaar een compleet programma en een plan B gemaakt. We organiseerden dus meer dan we konden uitvoeren. Ja, zo gek zijn wij.” Al die inzet plegen de vrijwilligers naast hun werk. “Dat vinden we belangrijk, omdat we Klusdurp-gek zijn. We zijn enorm betrokken en trots en zuinig op Kloetinge.”

Het festival begint met een Koningsdagontbijt, gratis voor alle ongeveer negenhonderd leden van de oranjevereniging. “We beginnen de dag samen met een enorm buffet. Er is gelijk muziek op het podium en dat gaat de hele dag door. We eindigen knallend met een grote band.” Er zijn activiteiten voor het hele gezin, zoals een obstacle run en poppenkast met Puk, speciaal voor Kloetinge getekend door Klusdurper Danker Jan Oreel.

Vrijwilligers die willen helpen zijn van harte welkom. Kijk voor meer informatie op oranjeverenigingkloetinge.nl.

Meer uit Beveland

Nieuw artikel

BORSSELE - Molen De Hoop en Verwachting in Borssele heeft woensdag 17 september een nieuwe wiek gekregen. Eigenlijk had dat een dag eerder al moeten gebeuren, maar toen gooide de harde wind roet in het eten. De molen is sinds 1980 eigendom van de gemeente Borsele.

4 uur geleden
Camera’s onderzoeken verkeerssituatie bij rotonde Poelplein

GOES - Van vrijdag 26 september tot en met donderdag 9 oktober registreren speciale camera's het verkeer bij de rotonde Poelplein in Goes. De rotonde verbindt de Fruitlaan, Van Hertumweg en Anthony Fokkerstraat en staat bekend als een plek waar relatief veel verkeersincidenten plaatsvinden.

7 uur geleden
Grote restauratie-subsidie voor Grote kerk in Goes

GOES - Zeeland investeert fors in het behoud van cultureel erfgoed. Het budget voor restauratiesubsidies is deze collegeperiode flink verhoogd: in totaal verdeelde de Provincie 3,2 miljoen euro over vijftien projecten verspreid over de provincie. Een van de grootste ontvangers is de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes, waarvoor €393.416 beschikbaar is gesteld.

11 uur geleden
Zeven EHBO jubilarissen ontvangen lintje

COLIJNSPLAAT - Tijdens de cursusavond van de EHBO vereniging Noord-Beveland in Colijnsplaat zette burgemeester Meeuwisse zeven jubilarissen in het zonnetje. 

1 dag geleden
Opening speeltuin de Fanfaria in wijk Aria

GOES - Wethouder Joan Veldhuizen opende onlangs speeltuin De Fanfaria in de wijk Aria. Voorzitter André Lindenbergh van wijkvereniging Overturia benadrukte de lange voorbereiding van dit groene project, mogelijk gemaakt door gemeente, aannemer, sponsors en buurtbewoners.

1 dag geleden
Statiegeld-bulkmachine bij Sleutelen Aan Vermogen in Goes

GOES - Bij Sleutelen Aan Vermogen (SAV) in Goes is op 15 september een nieuwe bulkmachine voor statiegeldverpakkingen geopend. De machine maakt het mogelijk om meer dan honderd flesjes en blikjes tegelijk in te leveren. Dat scheelt consumenten en organisaties met volle zakken of dozen veel tijd en moeite.

2 dagen geleden
Samenwerking Zeeuwse ziekenhuizen voor behoud zorg; inzet robot en concentratie behandelingen

GOES - Om de zorg in Zeeland te behouden gaan de Zeeuwse ziekenhuizen Adrz en Zorg Saam meer samenwerken. 'Met concentratie van bepaalde operaties en de aanschaf van een chirurgie-robot kan belangrijke zorg in Zeeland behouden blijven', staat in een gezamenlijk persbericht van de beide ziekenhuizen. 'Dit is een belangrijke stap voor de Zeeuwse ziekenhuiszorg en dat vindt ook CZ, de grootste zorgverzekeraar in Zeeland.'

2 dagen geleden