Afsluitingen Vlaketunnel A58 en Dampoortaquaduct N57 tussen 20 en 29 maart
MIDDELBURG - Rijkswaterstaat voert in maart onderhoud uit aan de Vlaketunnel en het Dampoortaquaduct in Zeeland. Daarom zijn deze een aantal nachten afgesloten voor het verkeer. Omleidingsroutes worden aangegeven met gele borden. Weggebruikers dienen rekening te houden met langere reistijd.De Vlaketunnel is in beide richtingen afgesloten, telkens van 21.00 uur tot 05.00 uur, van maandag 20 maart tot dinsdag 21 maart en van dinsdag 21 maart tot woensdag 22 maart. Het verkeer wordt omgeleid over de N289.
Het Dampoortaquaduct is in beide richtingen afgesloten, telkens van 20.00 uur tot 06.00 uur, van maandag 27 maart tot dinsdag 28 maart en van dinsdag 28 maart tot woensdag 29 maart. Het verkeer wordt lokaal omgeleid.
Meer uit Beveland
WILHELMINADORP - De velden van de Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder (KMWP) bij Wilhelminadorp vormen zaterdag 8 november het decor voor de Nimrod, het nationale kampioenschap voor apporterende jachthonden. Het evenement wordt dit jaar georganiseerd door de Stichting Zeeuwse Jachthonden.
50 seconden geledenGOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
12 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.
14 uur geleden's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
19 uur geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
1 dag geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
1 dag geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
1 dag geleden