Afsluiting van de Haringvlietbrug: 8 weken omrijden
THOLEN - De Haringvlietbrug wordt gerenoveerd. Van vrijdag 9 juni 22.00 uur tot vrijdag 4 augustus 2023 23.00 uur is de brug gesloten voor al het verkeer. Tijdens de renovatie worden de brugklep en het bewegingswerk vervangen.
Oorspronkelijk was gepland dat de brug 7 weken zou worden afgesloten. Na een gedetailleerde planning van de werkzaamheden blijkt dat ook de geplande reserveweek in augustus nodig is om de nieuwe brugklep nauwkeurig af te stellen.
De renovatie zorgt ervoor dat de brug ook in de toekomst veilig blijft en de regio bereikbaar is. De extra reistijd op de omleidingsroutes kan tijdens de spits oplopen tot meer dan een uur. Om verkeersopstoppingen te voorkomen, wordt weggebruikers gevraagd om tijdens deze periode, indien mogelijk, thuis te werken, buiten de spits te reizen en/of samen te reizen, de trein te nemen of de fiets te gebruiken.
Tijdens de afsluiting van de Haringvlietbrug worden verkeersstromen omgeleid via de A59, A17 en A16 (Moerdijkbrug) en via de N59 en de N57 (Haringvlietdam). Verkeer in de Hoeksche Waard wordt omgeleid via de N217 en de Kiltunnel, die tijdens de afsluiting tolvrij is.
Meer uit Tholen
THOLEN - Ondernemers, organisaties en verenigingen kunnen zich weer aanmelden voor de Duurzaamheidsprijs Tholen. Stichting Duurzaamheidskring Tholen is op zoek naar initiatieven die bijdragen aan een duurzamere gemeente. Aanmelden kan tot en met 13 oktober.
14 uur geleden[Advertorial] WOUW - Een absoluut hoogtepunt waar de vrijwillige brandweer van Wouw enorm naar uitkijkt: de opening van de nieuwe brandweerkazerne. Postcommandant Marco Jaspers is trots op de nieuwe locatie. "Wij zijn enorm trots op deze nieuwe kazerne. Het zorgt ervoor dat we klaar zijn voor de toekomst."
19 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - De gemeente Tholen heeft donderdag veiligheidsmaatregelen genomen na de twee explosies aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. In de straat zijn beveiligingscamera's geplaatst en één van de getroffen woningen is gesloten.
1 dag geledenTHOLEN - Inwoners van de gemeente Tholen met een koopwoning en een lager inkomen kunnen hulp krijgen bij het isoleren van hun woning. De gemeente stelt een verhoogde subsidie van maximaal 4.000 euro beschikbaar. Ook krijgen inwoners persoonlijke begeleiding bij het hele traject.
1 dag geledenTHOLEN - Een auto is woensdagmiddag in het water beland bij de Windsingel in Tholen. De brandweer rukte onder meer uit met duikers, maar al snel bleek dat er niemand meer in het voertuig zat.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Locoburgemeester Corniel van Leeuwen is geschrokken van de twee explosies die de afgelopen nachten plaatsvonden aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dat staat in een statement dat de gemeente Tholen woensdagmiddag heeft gedeeld. Van Leeuwen staat momenteel in contact met de direct omwonenden.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Voor de tweede nacht op rij is er een explosie geweest aan de Bloemenlaan in Sint-Maartensdijk. Dit keer was het raak bij de buren van de woning waar in de nacht van maandag op dinsdag nog een vuurwerkbom ontplofte. De voordeur van de woning raakte daarbij zwaar beschadigd. De politie onderzoekt beide incidenten.
2 dagen geleden