Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AFP: Saudische club Al Hilal mag van PSG met Mbappé praten

AFP: Saudische club Al Hilal mag van PSG met Mbappé praten

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft voetbalclub Al Hilal uit Saudi-Arabië toestemming gegeven om te praten met sterspeler Kylian Mbappé over een transfer. Dat schrijft het Franse persbureau AFP op basis van een bron dicht bij de onderhandelingen, nadat de Saudische club een bod van 300 miljoen had uitgebracht bij de landskampioen uit Parijs.

De 24-jarige Mbappé heeft nog een verbintenis van één seizoen, maar wil zijn contract niet verlengen. PSG wil hem desnoods verkopen, omdat de club geen vergoeding meer voor hem kan vragen als zijn contract straks is afgelopen. De nieuwe trainer Luis Enrique neemt Mbappé daarom niet mee op een oefenstage naar Japan.

PSG vreest dat Mbappé volgend jaar transfervrij naar Real Madrid wil vertrekken. Al Hilal zou niet de enige club zijn die probeert om Mbappé in te lijven. Chelsea, Manchester United, Tottenham Hotspur, Internazionale en Barcelona zouden de komst van de Franse vedette ook bestuderen.

Messi

Mbappé kan de voetballer met de hoogste transfersom ooit worden. Dat is nu nog Neymar, die zes jaar geleden voor 222 miljoen euro de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain maakte.

Al Hilal probeerde eerder Lionel Messi aan te trekken. Daar had de club uit de Saudische hoofdstad Riyad naar verluidt zo'n 400 miljoen euro voor over. De Argentijn koos echter voor een overgang naar Inter Miami.

Meer uit Voetbal

De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

53 minuten geleden
Oranje begint met vijf verdedigers tegen Marokko op het WK

GUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.

1 uur geleden
Duitsland strandt voor derde keer op rij vroegtijdig op WK

FOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.

2 uur geleden
Oranjemars trekt in Monterrey minder bekijks dan in Kansas City

MONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.

5 uur geleden
AZ verhuurt aanvaller Zeefuik aan Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ verhuurt Lequincio Zeefuik komend seizoen aan Fortuna Sittard. Dat heeft de club uit Alkmaar maandag bekendgemaakt. Hij staat nog tot medio 2029 onder contract bij AZ.

5 uur geleden
Brazilië schakelt Japan uit op WK dankzij doelpunt in slotfase

HOUSTON (ANP) - Brazilië heeft ten koste van Japan de achtste finales van het wereldkampioenschap voetbal bereikt. De wedstrijd leek lang op een verlenging af te gaan, maar Brazilië wist in de blessuretijd de beslissende 2-1 te maken. Japan, groepsgenoot van het Nederlands elftal, kwam in de eerste helft op voorsprong via Kaishū Sano. De gelijkmaker na rust was van Casemiro. De winnende treffer in de slotfase was van invaller Gabriel Martinelli.

6 uur geleden
Bondscoach Koubek van Tsjechië stapt op na uitschakeling op WK

PRAAG (ANP) - Miroslav Koubek is opgestapt als bondscoach van Tsjechië. Hij verklaarde op de website van de bond dat hij de verantwoordelijkheid neemt voor "de mislukking op het WK".

9 uur geleden