Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AFP: Saudische club Al Hilal mag van PSG met Mbappé praten

AFP: Saudische club Al Hilal mag van PSG met Mbappé praten

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft voetbalclub Al Hilal uit Saudi-Arabië toestemming gegeven om te praten met sterspeler Kylian Mbappé over een transfer. Dat schrijft het Franse persbureau AFP op basis van een bron dicht bij de onderhandelingen, nadat de Saudische club een bod van 300 miljoen had uitgebracht bij de landskampioen uit Parijs.

De 24-jarige Mbappé heeft nog een verbintenis van één seizoen, maar wil zijn contract niet verlengen. PSG wil hem desnoods verkopen, omdat de club geen vergoeding meer voor hem kan vragen als zijn contract straks is afgelopen. De nieuwe trainer Luis Enrique neemt Mbappé daarom niet mee op een oefenstage naar Japan.

PSG vreest dat Mbappé volgend jaar transfervrij naar Real Madrid wil vertrekken. Al Hilal zou niet de enige club zijn die probeert om Mbappé in te lijven. Chelsea, Manchester United, Tottenham Hotspur, Internazionale en Barcelona zouden de komst van de Franse vedette ook bestuderen.

Messi

Mbappé kan de voetballer met de hoogste transfersom ooit worden. Dat is nu nog Neymar, die zes jaar geleden voor 222 miljoen euro de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain maakte.

Al Hilal probeerde eerder Lionel Messi aan te trekken. Daar had de club uit de Saudische hoofdstad Riyad naar verluidt zo'n 400 miljoen euro voor over. De Argentijn koos echter voor een overgang naar Inter Miami.

Meer uit Voetbal

Ajax op zoek naar achtste hoofdcoach in nog geen 3,5 jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet na het vertrek van John Heitinga op zoek naar de achtste trainer in nog geen 3,5 jaar. Erik ten Hag nam in de zomer van 2022 afscheid met de landstitel en vertrok naar Manchester United. Vervolgens diende geen coach zijn contract meer uit bij de club uit Amsterdam.

26 minuten geleden
Wolfsburg-trainer Simonis blijft positief ondanks toenemende druk

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Paul Simonis blijft positief ondanks de toenemende druk op zijn positie als trainer van VfL Wolfsburg. De Bundesliga-club won na zijn komst van Go Ahead Eagles afgelopen zomer maar twee van de negen competitieduels en werd ook al uitgeschakeld in het bekertoernooi.

56 minuten geleden
Ajax ontslaat hoofdtrainer John Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - Ajax ontslaat John Heitinga en heeft hem per direct op non-actief gezet totdat het contract definitief is ontbonden. De club gaat op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na een slechte start van het seizoen. Ook het contract van assistent-trainer Marcel Keizer wordt ontbonden.

1 uur geleden
Verdediger García van FC Barcelona breekt neus in Brugge

BARCELONA (ANP) - Verdediger Eric García van FC Barcelona heeft zijn neus gebroken in de uitwedstrijd tegen Club Brugge (3-3) in de Champions League. De Spanjaard krijgt volgens zijn club een gezichtsmasker aangemeten waarmee hij zich kan voorbereiden op het competitieduel van zondag met Celta de Vigo.

1 uur geleden
Frankrijk zonder Tchouaméni, Dembélé en Doué in WK-kwalificatie

MADRID (ANP/Belga) - Middenvelder Aurélien Tchouaméni ontbreekt in de selectie van bondscoach Didier Deschamps voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne en Azerbeidzjan. De voetballer van Real Madrid heeft in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Ook Ousmane Dembélé en Désiré Doué van Paris Saint-Germain zijn niet beschikbaar.

2 uur geleden
Barcelona-coach Flick past systeem niet aan na tegentreffers

BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.

7 uur geleden
Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

16 uur geleden