Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie dicht na grote corona-uitbraak Bravis

Afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie dicht na grote corona-uitbraak Bravis

ROOSENDAAL – De afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie van het Bravis ziekenhuis is getroffen door een grote corona-afbraak. Uit testresultaten bleken 21 patiënten en 38 medewerkers positief. 

Een aantal patiënten testte afgelopen week positief. Daarna besloot het ziekenhuis alle medewerkers en patiënten te testen. Dat leverde een groot aantal positieve testen op. De afdeling is inmiddels in quarantaine gegaan en gesloten. Nieuwe patiënten worden opgenomen op de afdeling cardiologie.

Het ziekenhuis is intussen gestart met het bron- en contactonderzoek. Bestuursvoorzitter Bianka Mennema: “Dit doen we zeer uitgebreid. De oorzaak van de besmetting is moeilijk te bepalen. De patiënten lagen in het ziekenhuis voor reguliere zorg en dus niet voor corona. Ook onze medewerkers werken volgens strenge protocollen. We betreuren het dan ook zeer dat dit heeft kunnen gebeuren.” Onderzoek wijst uit het niet gaat om de Britse coronavariant.

De afdeling Interne Geneeskunde / Oncologie wordt in de loop van volgende week weer geopend. Aan de bezetting wordt hard gewerkt. Veel verpleegkundigen zitten door de uitbraak in quarantaine. “Als het meezit, kunnen zij eind volgende week weer aan het werk”, besluit Mennema.

Meer uit Tholen

Algemeen Belang Tholen: ‘Bestuur hoort niet op afstand te staan, maar tussen de mensen’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.

1 uur geleden
Burgerpeiling 2025: Tholenaren waarderen hun gemeente op alle fronten hoger

THOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.

2 uur geleden
Slaakbrug vijf weken dicht deze zomer én nog vier nachtafsluitingen voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.

20 uur geleden
VVD Tholen: ‘We willen bouwen aan een sterke, ondernemende en leefbare gemeente’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.

22 uur geleden
SGP Tholen: ‘We staan voor een stabiel en betrouwbaar bestuur’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.

1 dag geleden
Tholense Boys start onderzoek naar vermeende racisme naar speler WHS

THOLEN - Tholense Boys start een onderzoek naar een incident langs de zijlijn waarbij supporters van de club en een speler van WHS betrokken waren. De speler van WHS zou zaterdagmiddag tijdens de streekderby racistisch zijn bejegend. De scheidsrechter besloot na overleg met beide trainers en aanvoerders de wedstrijd definitief te staken.

1 dag geleden
Is de gemeente Tholen goed voorbereid op een ramp of crisis? SGP stelt vragen

THOLEN - Hoe goed is de gemeente Tholen voorbereid op rampen en grootschalige incidenten? Kees Knulst (SGP) heeft hierover schriftelijke vragen ingediend bij het college. Hij wil onder meer inzicht in de gemeentelijke crisisorganisatie en de bescherming van kwetsbare groepen.

1 dag geleden