Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie dicht na grote corona-uitbraak Bravis

Afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie dicht na grote corona-uitbraak Bravis

ROOSENDAAL – De afdeling Interne Geneeskunde/Oncologie van het Bravis ziekenhuis is getroffen door een grote corona-afbraak. Uit testresultaten bleken 21 patiënten en 38 medewerkers positief. 

Een aantal patiënten testte afgelopen week positief. Daarna besloot het ziekenhuis alle medewerkers en patiënten te testen. Dat leverde een groot aantal positieve testen op. De afdeling is inmiddels in quarantaine gegaan en gesloten. Nieuwe patiënten worden opgenomen op de afdeling cardiologie.

Het ziekenhuis is intussen gestart met het bron- en contactonderzoek. Bestuursvoorzitter Bianka Mennema: “Dit doen we zeer uitgebreid. De oorzaak van de besmetting is moeilijk te bepalen. De patiënten lagen in het ziekenhuis voor reguliere zorg en dus niet voor corona. Ook onze medewerkers werken volgens strenge protocollen. We betreuren het dan ook zeer dat dit heeft kunnen gebeuren.” Onderzoek wijst uit het niet gaat om de Britse coronavariant.

De afdeling Interne Geneeskunde / Oncologie wordt in de loop van volgende week weer geopend. Aan de bezetting wordt hard gewerkt. Veel verpleegkundigen zitten door de uitbraak in quarantaine. “Als het meezit, kunnen zij eind volgende week weer aan het werk”, besluit Mennema.

Meer uit Tholen

Welkom in de feesttent: Brabantse Wal Festival, een feest voor jong en oud

[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.

50 minuten geleden
Tholen ziet geen tekort aan laadpunten: ‘Geen aanvullende maatregelen nodig’

THOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.

4 uur geleden
Weerbericht Tholen: ‘Gure start van de week, later meer zonneschijn’

THOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline. 

1 dag geleden
KNVB straft Tholense Boys voor racisme-incident in gestaakte derby met WHS

THOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.

1 dag geleden
Drie mannen de cel in voor explosie bij woning van politieagent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.

1 dag geleden
4.390 reisdocumenten verlopen in Tholen, gemeente waarschuwt voor drukte

THOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.

2 dagen geleden
Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

3 dagen geleden