Advocaat schaamt zich voor Feyenoord en mist beleving en strijd
DEN HAAG (ANP) - Feyenoord-trainer Dick Advocaat schaamt zich voor het optreden van zijn ploeg, zondagmiddag in de verloren uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Advocaat maakte na de 3-2 een moedeloze indruk.
"Ik zag een elftal waar totaal geen geloof in zit. Er was geen voetbal, geen beleving en geen strijd. Het was geen elftal. Ik vraag me af: waar komt dat door? Komt dat door mij? Als dat zo is, dan is dat het makkelijkste", sprak Advocaat duidelijke taal voor de camera van ESPN, mogelijk doelend op een eerder afscheid.
"Ze moeten het vooral voor Feyenoord doen. Dat verdient iedereen die keihard werkt voor de club. Als ik dit elftal zie, met spelers die topsalarissen verdienen, dan schaam ik me daarvoor."
Advocaat kon in Den Haag niet beschikken over aanvoerder Steven Berghuis. Hij posteerde Róbert Bozeník in de spits. Later bracht hij ook Nicolai Jørgensen en Lucas Pratto nog in. "Ik heb niet één goede speler gezien vandaag", foeterde de coach.
"Misschien moet ik wel andere spelers opstellen en niet spelers die nu bezig zijn met hun contract en met geld. Want dan krijg je dit soort wedstrijden. Er was totaal geen discipline vandaag."
Feyenoord speelt dit seizoen nog tegen Ajax (thuis), Heracles (uit) en RKC (thuis).
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
1 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
14 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
16 uur geleden