Advocaat: door emotie en frustratie dingen verkeerd gezegd
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft spijt van zijn uitlatingen van vorige week na afloop van de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Dat zei de trainer van Feyenoord twee dagen voor het duel met Ajax, de Klassieker.
"Vorige week heb ik door de emotie en frustratie een aantal dingen verkeerd gezegd", aldus Advocaat. "En dat kan mij ook weleens overkomen. Ik ben totaal niet verbaasd dat ik hier nu zit. Waarom zou ik verbaasd zijn?"
Feyenoord liet zich in Den Haag met 3-2 verrassen door de hekkensluiter. Na afloop zei Advocaat: "Als ik dit elftal zie, met spelers die topsalarissen verdienen, dan schaam ik me daarvoor."
Op die woorden kwam Advocaat terug. "Ik had nooit gedacht dat we van ADO zouden verliezen en dan ga je dingen zeggen waarvan je denkt: was dat nou wel zo verstandig? Nou dat was niet verstandig", aldus de 73-jarige trainer. "Nee, dit was geen trainerstrucje. Ik was echt boos. Maar later denk je dan: probeer rustig te blijven."
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
12 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
18 uur geleden