
Advocaat: door emotie en frustratie dingen verkeerd gezegd
ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat heeft spijt van zijn uitlatingen van vorige week na afloop van de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag. Dat zei de trainer van Feyenoord twee dagen voor het duel met Ajax, de Klassieker.
"Vorige week heb ik door de emotie en frustratie een aantal dingen verkeerd gezegd", aldus Advocaat. "En dat kan mij ook weleens overkomen. Ik ben totaal niet verbaasd dat ik hier nu zit. Waarom zou ik verbaasd zijn?"
Feyenoord liet zich in Den Haag met 3-2 verrassen door de hekkensluiter. Na afloop zei Advocaat: "Als ik dit elftal zie, met spelers die topsalarissen verdienen, dan schaam ik me daarvoor."
Op die woorden kwam Advocaat terug. "Ik had nooit gedacht dat we van ADO zouden verliezen en dan ga je dingen zeggen waarvan je denkt: was dat nou wel zo verstandig? Nou dat was niet verstandig", aldus de 73-jarige trainer. "Nee, dit was geen trainerstrucje. Ik was echt boos. Maar later denk je dan: probeer rustig te blijven."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
6 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
9 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
9 uur geleden