Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Adrz geeft samen met Erasmus MC boost aan Zeeuwse pijngeneeskunde

Adrz geeft samen met Erasmus MC boost aan Zeeuwse pijngeneeskunde

VLISSINGEN - Het Adrz ziekenhuis gaat in samenwerking het Erasmus MC een flinke boost geven aan de Pijngeneeskunde voor Zeeuwse patiënten. Vanaf 1 september wordt er een start gemaakt met het vormgeven van een nieuw pijncentrum. Het doel is om iedereen zo snel en efficiënt mogelijk te helpen. 

Om de pijngeneeskunde in Zeeland een boost te geven is het Adrz een samenwerking aangegaan met het Erasmus MC-artsen prof. dr. Frank Huygen en dr. Kenneth van Tilburg. Het ziekenhuis heeft als ambitie om patiënten snel en efficiënt te helpen. Om dit mogelijk te maken wordt voorlopig zo veel mogelijk zorg in Vlissingen gepland. Wanneer nodig worden nieuwe patiënten aansluitend aan hun afspraak op de polikliniek direct behandeld. Dit heeft twee voordelen: de patiënt wordt snel geholpen en doordat het ziekenhuis de processen op elkaar afstemt, worden wachttijden zoveel mogelijk terug gedrongen. Vervolgbehandelingen vinden zowel in Goes als Vlissingen plaats. 

De nieuwe werkwijze wordt stapsgewijs doorgevoerd. Per 1 september gaat dokter Rob van Seventer met pensioen. Hij wordt dan vervangen door dokter Kenneth van Tilburg. Het team wordt per 1 oktober versterkt door dokter Frank Huygen. Op termijn is het doel om een pijncentrum in Goes vorm te geven. Dit wordt meegenomen in de planning van alle verbouwwerkzaamheden, die als onderdeel van het Lange Termijn Huisvestingsplan, plaats vinden. 

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

4 maanden geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

4 maanden geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

4 maanden geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

4 maanden geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

4 maanden geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

4 maanden geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

4 maanden geleden