Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen

Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen

THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden. Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen. Dit doet zij naast het werk in het bedrijf dat zij samen met haar man runt. Via haar Facebook- en Instagrampagina laat zij de mensen weten waar en wanneer zij zal gaan fietsen.

De ijsfiets begon als idee voor Lise, de oudste dochter van Adriënne. Haar man Corné heeft destijds eens gezegd: “Als je later wat groter bent en je mag gaan werken, ga ik voor jou een ijsfiets maken”. Dat zag Lise wel zitten, maar zij moest hier nog een aantal jaren op wachten. Adriënne zag dit idee zelf eigenlijk ook wel zitten. Binnen een aantal werken werkten Corné en Adriënne het idee uit tot een complete ijsfiets met vers ambachtelijk ijs. De kraam heet ‘Gelato Ricco’.

Adriënne vindt de kwaliteit van haar ijs erg belangrijk, en zij heeft hierbij aan iedereen gedacht! Standaard neemt ze vanille ijs mee: “Dit vindt iedereen lekker”, aldus Adriënne. Naast vanillesmaak kan Adriënne nog drie andere smaken kwijt in de ijsfiets, deze wisselen regelmatig. Minstens één smaak daarvan is lactose- en glutenvrij: “Zo is er voor iedereen wat”, vertelt Adriënne. De opvolger van Adriënne staat ook al klaar. De oudste dochter van Adriënne gaat regelmatig mee met een ronde op de ijsfiets. “Ze is echt een goede assistent!”, vertelt Adriënne. In het najaar gaat de ijsfiets niet de schuur in. Adriënne neemt in het najaar de ijsfiets mee naar bruiloften, evenementen of feestjes. Een aantal feestjes en bruiloften staan zelfs al gepland voor aankomend najaar.

Meer uit Tholen

Jongeren kunnen in december warme chocomel drinken met het team Jij op Tholen

THOLEN - Jongeren kunnen op dinsdag 16 en donderdag 18 december terecht bij verschillende locaties in de gemeente voor een kop warme chocomel. Jongerenwerkers en buurtsportcoaches van het team Jij op Tholen nodigen hen uit om even langs te komen voor een praatje en gezellig samenzijn.

12 uur geleden
SPS slaat toe in Thoolse derby, terwijl NOAD’67 comfortabel zegeviert [SPEELRONDE 10]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 29 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 10.

16 uur geleden
Haringvlietbrug binnenkort tijdelijk dicht voor nachtelijk onderhoud

WEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug is volgende week in de nacht van dinsdag op woensdag in beide richtingen afgesloten voor verkeer. Rijkswaterstaat zal die nacht onderhoud uitvoeren en controleren of de technische installaties van de brug nog goed functioneren. Weggebruikers moeten rekening houden met omleidingen en 15 tot 30 minuten extra reistijd.

20 uur geleden
Op deze uitdeeldagen kunnen inwoners hun bestelde boompjes gratis ophalen

SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.

1 dag geleden
Lange files op de A58 en A4 na ongeval en autobrand

WEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.

1 dag geleden
Jij op Tholen organiseert leuke kerstactiviteiten voor kinderen en jongeren

THOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol. 

1 dag geleden
Minder parkeren en meer groen op de Hoge Markt voor ‘vriendelijker straatbeeld’

SCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.

2 dagen geleden