Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen

Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen

THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden. Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen. Dit doet zij naast het werk in het bedrijf dat zij samen met haar man runt. Via haar Facebook- en Instagrampagina laat zij de mensen weten waar en wanneer zij zal gaan fietsen.

De ijsfiets begon als idee voor Lise, de oudste dochter van Adriënne. Haar man Corné heeft destijds eens gezegd: “Als je later wat groter bent en je mag gaan werken, ga ik voor jou een ijsfiets maken”. Dat zag Lise wel zitten, maar zij moest hier nog een aantal jaren op wachten. Adriënne zag dit idee zelf eigenlijk ook wel zitten. Binnen een aantal werken werkten Corné en Adriënne het idee uit tot een complete ijsfiets met vers ambachtelijk ijs. De kraam heet ‘Gelato Ricco’.

Adriënne vindt de kwaliteit van haar ijs erg belangrijk, en zij heeft hierbij aan iedereen gedacht! Standaard neemt ze vanille ijs mee: “Dit vindt iedereen lekker”, aldus Adriënne. Naast vanillesmaak kan Adriënne nog drie andere smaken kwijt in de ijsfiets, deze wisselen regelmatig. Minstens één smaak daarvan is lactose- en glutenvrij: “Zo is er voor iedereen wat”, vertelt Adriënne. De opvolger van Adriënne staat ook al klaar. De oudste dochter van Adriënne gaat regelmatig mee met een ronde op de ijsfiets. “Ze is echt een goede assistent!”, vertelt Adriënne. In het najaar gaat de ijsfiets niet de schuur in. Adriënne neemt in het najaar de ijsfiets mee naar bruiloften, evenementen of feestjes. Een aantal feestjes en bruiloften staan zelfs al gepland voor aankomend najaar.

Meer uit Tholen

Tweede openbaar toiletgebouw met watertappunt geopend in Gorishoek

SCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.

12 minuten geleden
WHS houdt stand na rode kaart, terwijl Tholen verliest met tien man [SPEELRONDE 11]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 6 december allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 11.

16 uur geleden
Gemeente belooft veilige afscheiding tussen Fluplandse speeltuin en Rijksweg

SINT PHILIPSLAND - Tussen het speeltuintje aan de Deensestraat en de Rijksweg in Sint Philipsland komt een afscheiding. Dat belooft het Thoolse college nadat Rudi Fontijne (CDA) aandacht vroeg voor de situatie. De plannen worden gemaakt in overleg met de inwoners.

19 uur geleden
Van Münsterland-Velen naar Smerdiek: ‘Het voelt hier als ons tweede thuis’

SINT-MAARTENSDIJK - Het zijn niet enkel de lokale leden die Smerdiek weten te vinden voor de snerttocht. Rotterdam, Wijk en Aalburg en zelfs Duitsland: uit alle windstreken komen de deelnemers om te genieten van de Oosterschelde. "We hebben met het water een bijzondere aantrekkingskracht. Ook om de goede verzorging tijdens de tocht worden we geroemd. Bij ons komt niemand iets tekort", zo vertelt Lia van Akkeren.

23 uur geleden
Zorgloket Tholen ziet je! organiseert kerstbingo in de Meulvliet met prijzen

THOLEN - Het zorgloket Tholen ziet je! organiseert op donderdag 18 december een speciale kerstbingo. In het trefpunt van de Meulvliet, dat normaal gesproken elke donderdag van 10.00 tot 12.00 uur open is voor een inloopspreekuur, zijn die ochtend leuke prijsjes te winnen.

1 dag geleden
Sinterklaas verwent kinderen tijdens bezoekje aan het Leger des Heils

SINT-MAARTENSDIJK - Raad en Daad van het Leger des Heils in Sint-Maartensdijk organiseerde op 4 december een Sinterklaasmiddag voor kinderen voor wie het niet vanzelfsprekend is dat er een cadeautje is met Sinterklaas.

1 dag geleden
Geen witte routepijlen meer op het asfalt: ‘Die zag je soms vijf jaar later nog’

SINT-MAARTENSDIJK - De jaren dat er maanden of zelfs jaren later nog pijlen van de routes op het asfalt rondom Sint-Maartensdijk te vinden waren, zijn voorbij. Sinds dit jaar worden de routes enkel met bordjes aangegeven. "Die witte pijlen op het asfalt zag je soms vijf jaar later nog", zo vertelt het brein achter de vier routes, Willem-Jan de Feijter. Sinds afgelopen zomer is hij teruggekeerd naar zijn geboortegronden en besloot hij zich aan te sluiten bij de Smerdiekse wandelsportclub.

2 dagen geleden