Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen
THOLEN - Aan huis, op een festival of tijdens een feest; foodtrucks zijn tegenwoordig steeds vaker te zien in het straatbeeld. Ook op Tholen is ‘de foodtruck’ de laatste jaren steeds populairder geworden. Adriënne fietst op zomerse dagen met haar ijsfiets rond op Tholen. Dit doet zij naast het werk in het bedrijf dat zij samen met haar man runt. Via haar Facebook- en Instagrampagina laat zij de mensen weten waar en wanneer zij zal gaan fietsen.
De ijsfiets begon als idee voor Lise, de oudste dochter van Adriënne. Haar man Corné heeft destijds eens gezegd: “Als je later wat groter bent en je mag gaan werken, ga ik voor jou een ijsfiets maken”. Dat zag Lise wel zitten, maar zij moest hier nog een aantal jaren op wachten. Adriënne zag dit idee zelf eigenlijk ook wel zitten. Binnen een aantal werken werkten Corné en Adriënne het idee uit tot een complete ijsfiets met vers ambachtelijk ijs. De kraam heet ‘Gelato Ricco’.
Adriënne vindt de kwaliteit van haar ijs erg belangrijk, en zij heeft hierbij aan iedereen gedacht! Standaard neemt ze vanille ijs mee: “Dit vindt iedereen lekker”, aldus Adriënne. Naast vanillesmaak kan Adriënne nog drie andere smaken kwijt in de ijsfiets, deze wisselen regelmatig. Minstens één smaak daarvan is lactose- en glutenvrij: “Zo is er voor iedereen wat”, vertelt Adriënne. De opvolger van Adriënne staat ook al klaar. De oudste dochter van Adriënne gaat regelmatig mee met een ronde op de ijsfiets. “Ze is echt een goede assistent!”, vertelt Adriënne. In het najaar gaat de ijsfiets niet de schuur in. Adriënne neemt in het najaar de ijsfiets mee naar bruiloften, evenementen of feestjes. Een aantal feestjes en bruiloften staan zelfs al gepland voor aankomend najaar.
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
3 uur geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
7 uur geledenTHOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.
10 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
1 dag geledenBREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.
1 dag geledenTHOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
2 dagen geleden