
Activiteiten ‘Kom er bij’ bij het Leger des Heils
SINT MAARTENSDIJK - Eén van de belangrijke doelen binnen het Leger des Heils is de ontmoeting met en tussen mensen. Ook in onze kringloopwinkel krijgt dat gestalte maar vooral ook in ons “Trefpunt”. De gezellige ruimte voor een kop koffie en een praatje met andere bezoekers.
Met de activiteiten “Kom er bij” op 4, 5 en 6 oktober a.s. richten we ons vooral op mensen die zich alleen voelen en het leuk vinden om met andere mensen iets te doen.
Er is voor ieder wat wils. Voor wie iets creatiefs wil doen of het gezellig vind met elkaar de lunch te gebruiken of gewoon gezellig bingo wil spelen. En ook bij deze activiteiten is er altijd koffie of thee.
Het programma ziet er als volgt uit:
Dinsdag 4 oktober van 10 tot 12 uur bloemschikken of vogelhuisjes maken en oppimpen
Woensdag 5 oktober van 12 tot 15 uur lunchen en winkelen met een surprise
Donderdag 6 oktober van 19 tot 21 uur een Zeeuwse bingo met vele prijzen
Aan deze activiteiten zijn geen kosten verbonden.
Wilt u er bij zijn?
Geef u dan op vóór 30 september 2022 door te bellen naar Loods3 0166-610194 of door te mailen naar [email protected] of door op te geven bij Loods 3, Sportlaan 3 in Sint-Maartensdijk.
Wees er snel bij, want “vol is vol”.
Georganiseerd door team Raad&Daad van het Leger des Heils Tholen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Zwemmen in de Oosterschelde is een stuk veiliger dankzij een gloednieuwe dijktrap bij het strandje van Sint-Maartensdijk. Nu het trapje ook een leuning heeft, werd deze dinsdagmiddag officieel geopend door wethouder Hilde Moerland samen met enkele inwoners die het initiatief mee aandroegen.
4 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Een kop koffie, een luisterend oor en een helpende hand: zo ziet een dag bij Raad en Daad eruit. Al jarenlang brengen de vrijwilligers van het Leger des Heils praktische hulp en sociale warmte in Loods 3. Toch is niet iedereen bekend met dit initiatief. Daarom is er op zaterdag 4 oktober een open dag in Sint-Maartensdijk.
7 uur geledenTHOLEN - In heel Nederland worden deze maand luiers, billendoekjes en maandverband ingezameld voor vluchtelingen in Griekenland en Oost-Europa. Ook in de gemeente Tholen kunnen inwoners bijdragen aan de actie Luiers voor Lesbos, een initiatief van de organisatie Christian Refugee Relief (CRR).
11 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.
1 dag geledenTHOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.
1 dag geledenPOORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.
2 dagen geleden