Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Achtervolging na woningoverval eindigt in crash en drie aanhoudingen in Tholen

Achtervolging na woningoverval eindigt in crash en drie aanhoudingen in Tholen

THOLEN - Een achtervolging van daders van een woningoverval in Ridderkerk leidt tot een crash en drie aanhoudingen in Tholen. Een verdachte kon direct na het ongeval aangehouden worden. Naar vier andere verdachten werd nog urenlang gezocht. 

Bewoners van de Luchtenburgseweg werden rond 22.15 uur opgeschrikt door een witte Audi A1 die achtervolgd door vele politievoertuigen de straat op kwam gereden. Het voertuig kwam vervolgens tot stilstand tegen een paaltje, waarna die vijf inzittenden direct op de vlucht sloegen. De politie kon met getrokken vuurwapens direct één man naast de auto aanhouden. Voor de vier andere verdachten werd vervolgens een grote zoekactie op touw gezet. Twee van hen werden in de achtertuin van een woning aan de Burgemeester van Stapelestraat aangetroffen en aangehouden. De zoekactie werd rond 01.30 uur gestaakt, waardoor de politie nog altijd opzoek is naar twee van de vijf verdachten. 

Tijdens de zoekactie was de hele wijk Stadszicht en de omliggende polder hermetisch afgesloten. Bewoners werden opgeroepen ramen en deuren gesloten te houden. Ook werd er door de politie een burgernetbericht uitgestuurd met de oproep om uit te kijken naar drie of vier lichtgetinten jonge mannen in donkere kleding. 

De politie heeft diverse goederen in beslag genomen. Ook is er gezocht naar kogelhulzen. Het hele incident in Tholen is volgens de politie begonnen na een woningoverval in Ridderkerk. Daar drong rond 21.30 uur een groepje gewapende mannen zich een woning aan de Gouwestraat binnen. De mannen bedreigden vervolgens de bewoners met een vuurwapen, waarna ze er onder andere met de auto van de bewoners vandoor gingen. De politie kon de mannen echter al snel achterhalen en zette de achtervolging in. Hun vlucht liep via de A29 en de A4 naar de Luchtenburgseweg. Daar voelden agenten zich genoodzaakt enkele waarschuwingsschoten te lossen. 

Meer uit Tholen

Tholen doet mee aan landelijke telling dak- en thuisloosheid

THOLEN - Zeeuwse gemeenten doen op 12 mei mee aan de landelijke ETHOS-telling over dak- en thuisloosheid. Met deze telling wordt zo volledig mogelijk in kaart gebracht hoeveel mensen geen vaste woonplek hebben. Ook Tholen doet mee.

5 uur geleden
Jongetje op de fiets raakt gewond na botsing met auto op kruising Scherpenisse

SCHERPENISSE - Een jongetje op de fiets is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto in Scherpenisse. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

1 dag geleden
Scootmobieltocht door Tholen-stad met tussenstops bij lokale bedrijven

THOLEN - Inwoners die een scootmobiel of driewieler gebruiken, kunnen op donderdag 21 mei meedoen aan een scootmobieltocht door Tholen-stad. De tocht begint om 10.00 uur bij zorgonderneming De Vlinderbloem aan de Visstraat 19 in Tholen en duurt tot uiterlijk 15.00 uur.

1 dag geleden
Van akker naar arena: Trekkerspektakel brengt Tholen samen in Oud-Vossemeer [FOTOALBUM]

OUD-VOSSEMEER - Het ronkende motorgeluid en de zwarte rookwolken trokken in combinatie met de voorjaarszon afgelopen weekend duizenden mensen naar het terrein aan de Klavervelden. Van standaard landbouwtractoren die enkele uren daarvoor nog op het land hun werkzaamheden aan het uitvoeren waren, tot machines die zijn afgesteld met de precisie van een Formule 1-motor. Jong en oud konden twee dagen genieten van bestuurders die probeerden de duizenden pk's van hun machines voor de sleepwagen naar een full pull te slepen. Het jaarlijks terugkerende evenement trekt zo'n 1500 bezoekers per dag.

2 dagen geleden
Persoonlijke oogzorg dichtbij huis

ADVERTORIAL - Goede oogzorg is essentieel voor kwaliteit van leven. In de regio West-Brabant kunnen inwoners nu terecht bij Xpert Clinics, waar persoonlijke aandacht en specialistische zorg centraal staan. Met vestigingen in onder andere Etten-Leur en Bergen op Zoom is hoogwaardige oogzorg dichterbij dan ooit.

3 dagen geleden
UWV Zeeland: ‘Veel werkgevers verwachten problemen door pensionering werknemers’

ZEELAND - Bijna 4 op de 10 werkgevers verwachten dat er in hun organisatie de komende vijf jaar werknemers met pensioen gaan. Binnen de overheid en de industrie ligt dit aandeel veel hoger. Werkgevers in deze sectoren verwachten ook vaker dat dit gevolgen heeft voor hun bedrijfsvoering. In sectoren zoals de handel en de specialistische zakelijke dienstverlening verwachten werkgevers dit juist minder vaak. Dit blijkt uit een landelijk onderzoek van UWV onder 3.550 werkgevers. In Zeeland is het aandeel werknemers van 60 jaar of ouder 11 procent, iets hoger dan het landelijke gemiddelde van 10 procent.

3 dagen geleden
Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

4 dagen geleden