Acht 100-plussers in Randhof genieten van een high tea in Randhof
GOES - Waar het precies aan ligt, weet niemand, maar feit is dat er in Randhof veel eeuwelingen wonen.
Burgemeester Margo Mulder van de gemeente Goes schoof donderdag aan bij een high tea voor maar liefst acht bewoners van 100 jaar of ouder: mevrouw Vette (100 jaar), mevrouw Caan (101), mevrouw De Mol (102) en mevrouw Wondergem (100) op de bovenste rij, van links naar rechts. En mevrouw De Roo (101), mevrouw Paulusse (106), mevrouw Poortvliet (100) en mevrouw Traas (100) op de voorste rij van links naar rechts.
Respectabel
Mulder feliciteerde de vrouwen en won wellicht wat tips in over hoe je de respectabele leeftijd van 100 jaar bereikt. Met hun familie genoten de eeuwelingen daarna van de high tea. FOTO COBY WEIJERS
Meer uit Beveland
GOES - Ook mensen die er niet hebben leren dansen kennen de naam Janvier. De dansschool maakt voor veel Zeeuwen deel uit van hun jeugdherinneringen. Directeur Martijn Janvier zit al 35 jaar in het vak en maakte het allemaal mee." Ik heb liefdes zien opbloeien en overgaan."
16 uur geledenGOES - Zaterdag heeft burgemeester Cees van den Bos mevrouw Courtin-Vermeulen uit Goes persoonlijk gefeliciteerd met haar maar liefst 105e verjaardag.
17 uur geledenGOES - In de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes is nog tot en met zaterdag 1 februari de tentoonstelling 'Labyrinth of the Future' van Bianca Runge te zien. In het kader hiervan is vorige week een 'bomenactie' gehouden. Bij de witte paardenkastanjeboom in de Manhuistuin werd zaterdag stilgestaan bij de belangrijke rol die bomen voor het klimaat spelen. Ook waren Ira von Harras van de Zeeuwse Milieu Federatie (ZMF) en Anouk Guilliet van Meer Bomen Nu Zeeland aanwezig om hier meer over te vertellen.
17 uur geledenHEINKENSZAND - Slagwerkgroep Euterpe Heinkenszand, koor @Hoc Singers en verteller Frans van Limburg presenteren zondagmiddag 26 januari in De Stenge in Heinkenszand het fascinerende verhaal van het Slot van Troje en de familie van Borssele.
18 uur geledenVLAKE - Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de Vlaketunnel van de snelweg A58. Daarom is deze een nacht afgesloten voor het verkeer.
1 dag geledenGOES - Het boek Ooggetuigen op het eiland van de auteur Ad Tramper is verschenen. Wandelend door de polders van Wolphaartsdijk, land van zijn voorouders, kwam hij op het idee voor een boek.
2 dagen geledenVLISSINGEN-OOST - Het veiliger maken van industriegebied Vlissingen-Oost vraagt continu de aandacht. Partijen werken steeds intensiever samen om de internationale criminaliteit een halt toe te roepen. Zo is het eerste deel van een 'slim' hek rond de haven gerealiseerd, dat hekwerken, detectie en cameratoezicht combineert.
3 dagen geleden