Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verzuimt Champions League-ticket veilig te stellen

AC Milan verzuimt Champions League-ticket veilig te stellen

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag verzuimd de derde plaats in de Serie A en daarmee deelname aan de Champions League een speelronde voor het einde veilig te stellen. De ploeg van coach Stefano Pioli kwam thuis tegen Cagliari niet verder dan een 0-0-gelijkspel.

Milaan strijdt nog met Napoli en Juventus om twee tickets voor de Champions League. Atalanta is daar na de 4-3-zege bij Genoa, net als kampioen Inter, al zeker van. Als Milan had gewonnen van Cagliari, had Juventus alleen nog in punten gelijk kunnen komen, maar in de serie A telt het onderling resultaat en dat is in het voordeel van de Milanezen.

Nu heeft Milan net als Napoli 76 punten, 1 meer dan Juventus. Milan speelt in de laatste wedstrijd uit bij Atalanta, Juventus moet naar Bologna en Napoli speelt thuis tegen Hellas Verona.

Milan-doelman Gianluigi Donnarumma moest in het begin van de tweede helft een paar keer ingrijpen om de nul te houden. Vooral op de inzet van Leonardo Pavoletti bracht hij goed redding. Aan de nadere kant lukte het aanvallers als Ante Rebic, Hakan Çalhanoglu en Samu Castillejo daarna onder het toeziend oog van de geblesseerde Zlatan Ibrahimovic niet te scoren.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

4 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

4 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

5 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

6 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

6 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

8 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

17 uur geleden