AC Milan verzuimt Champions League-ticket veilig te stellen
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zondag verzuimd de derde plaats in de Serie A en daarmee deelname aan de Champions League een speelronde voor het einde veilig te stellen. De ploeg van coach Stefano Pioli kwam thuis tegen Cagliari niet verder dan een 0-0-gelijkspel.
Milaan strijdt nog met Napoli en Juventus om twee tickets voor de Champions League. Atalanta is daar na de 4-3-zege bij Genoa, net als kampioen Inter, al zeker van. Als Milan had gewonnen van Cagliari, had Juventus alleen nog in punten gelijk kunnen komen, maar in de serie A telt het onderling resultaat en dat is in het voordeel van de Milanezen.
Nu heeft Milan net als Napoli 76 punten, 1 meer dan Juventus. Milan speelt in de laatste wedstrijd uit bij Atalanta, Juventus moet naar Bologna en Napoli speelt thuis tegen Hellas Verona.
Milan-doelman Gianluigi Donnarumma moest in het begin van de tweede helft een paar keer ingrijpen om de nul te houden. Vooral op de inzet van Leonardo Pavoletti bracht hij goed redding. Aan de nadere kant lukte het aanvallers als Ante Rebic, Hakan Çalhanoglu en Samu Castillejo daarna onder het toeziend oog van de geblesseerde Zlatan Ibrahimovic niet te scoren.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - PSV heeft in de Champions League nagelaten zich zo goed als zeker te plaatsen voor de tussenronde. De Eindhovenaren gingen kansloos onderuit bij Newcastle United (3-0) en zakten daardoor naar de 22e plaats met 8 punten. De nummers 9 tot en met 24 gaan naar de tussenronde.
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd de eerste wedstrijd sinds het ontslag van trainer Maarten Martens te winnen. De Alkmaarders speelden voor eigen publiek in de Eredivisie gelijk tegen Excelsior: 1-1. Het duel zou eigenlijk 14 december gespeeld worden, maar werd uitgesteld om AZ zo langer de tijd te geven zich voor te bereiden op de ontmoeting met Jagiellonia Bialystok uit Polen in de Conference League.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.
3 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.
3 uur geledenNICE (ANP) - De transfer van Mats Deijl van Go Ahead Eagles naar Feyenoord is zo goed als rond. "Het gaat nog om de kleine lettertjes", zegt technisch manager Marc van Hintum van Go Ahead tegen ESPN.
3 uur geleden