Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verslaat Fiorentina en verstevigt koppositie

AC Milan verslaat Fiorentina en verstevigt koppositie

MILAAN (ANP) - AC Milan is ook na negen speelronden in de Italiaanse voetbalcompetitie nog ongeslagen. Het elftal van trainer Stefano Pioli won met 2-0 van Fiorentina en verstevigde daarmee de koppositie.

Milan heeft nu 23 punten. Achtervolgers Internazionale en Sassuolo staan op 18 punten en regerend kampioen Juventus heeft er 17. Juventus kwam zaterdag niet verder dan 1-1 bij Benevento.

De eindstand bij Milan tegen Fiorentina was bij rust al bereikt. Alessio Romagnoli opende in de 17e minuut de score. Franck KessiƩ verdubbelde in de 27e minuut de voorsprong door een strafschop te benutten. Even later kreeg Milan weer een strafschop, maar deze keer miste KessiƩ.

Zonder Ibrahimovic

Milan speelde zonder Zlatan Ibrahimovic, die een dijbeenblessure heeft.

Bologna, met de Nederlandse middenvelder Jerdy Schouten als basisspeler, versloeg hekkensluiter Crotone met 1-0 en staat nu in de middenmoot. Stefano Denswil bleef bij Bologna op de bank.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

5 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

5 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

6 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

6 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

7 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

7 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

7 uur geleden