
AC Milan verslaat Fiorentina en verstevigt koppositie
MILAAN (ANP) - AC Milan is ook na negen speelronden in de Italiaanse voetbalcompetitie nog ongeslagen. Het elftal van trainer Stefano Pioli won met 2-0 van Fiorentina en verstevigde daarmee de koppositie.
Milan heeft nu 23 punten. Achtervolgers Internazionale en Sassuolo staan op 18 punten en regerend kampioen Juventus heeft er 17. Juventus kwam zaterdag niet verder dan 1-1 bij Benevento.
De eindstand bij Milan tegen Fiorentina was bij rust al bereikt. Alessio Romagnoli opende in de 17e minuut de score. Franck Kessié verdubbelde in de 27e minuut de voorsprong door een strafschop te benutten. Even later kreeg Milan weer een strafschop, maar deze keer miste Kessié.
Zonder Ibrahimovic
Milan speelde zonder Zlatan Ibrahimovic, die een dijbeenblessure heeft.
Bologna, met de Nederlandse middenvelder Jerdy Schouten als basisspeler, versloeg hekkensluiter Crotone met 1-0 en staat nu in de middenmoot. Stefano Denswil bleef bij Bologna op de bank.
Meer uit Voetbal
LYON (ANP/AFP) - Olympique Lyon heeft coach Fabio Grosso ontslagen. De Italiaanse trainer moet vertrekken door de slechte resultaten.
17 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Het bestuur van FC Volendam heeft zakelijk directeur Frans ten Berge op non-actief gesteld. De verwachting is dat het bestuur van de club later deze dag wordt ontslagen door de raad van commissarissen. Volgens de woordvoerder van FC Volendam kan het bestuur tot die tijd beslissingen blijven nemen.
1 uur geledenBURTON UPON TRENT (ANP) - Als ervaringsdeskundige weet aanvalster Lauren Hemp dat spelen op Wembley de Engelse voetbalsters "een boost" geeft. Dat zal de ploeg van bondscoach Sarina Wiegman vrijdag nodig hebben, aangezien er gewonnen moet worden van Nederland om zich nog te kunnen plaatsen voor de Olympische Spelen van volgend jaar.
2 uur geledenBURTON UPON TRENT (ANP) - De Engelse bondscoach Sarina Wiegman denkt niet dat de voetbalsters van Oranje al te veel onder de indruk zullen zijn van spelen in het iconische Wembley-stadion in Londen. Vrijdag zijn er in ieder geval zo'n 75.000 fans bij het cruciale Nations League-duel. De Oranjevrouwen speelden nog niet eerder voor zoveel toeschouwers.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is gestegen naar de zesde plek van de FIFA-wereldranglijst. Vorige maand stond Oranje zevende. Het team van bondscoach Ronald Koeman heeft Portugal, dat naar plek zeven zakte, gepasseerd en krijgt de top 5 in zicht.
3 uur geledenMUNCHEN (ANP) - Trainer Thomas Tuchel hoopt in de wedstrijd van Bayern München tegen Union Berlin weer op de verdedigers Kim Min-jae en Noussair Mazraoui en aanvaller Eric Maxim Choupo-Moting te kunnen beschikken.
3 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - De blessure die Xavi Simons heeft opgelopen in de Champions Leaguewedstrijd van zijn club RB Leipzig tegen Manchester City blijkt mee te vallen. De Duitse club verwacht dat de oud-speler van PSV snel weer inzetbaar zal zijn.
4 uur geleden