AC Milan verslaat Dinamo Zagreb in Champions League
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de eerste zege geboekt in de groepsfase van de Champions League. De club versloeg op eigen veld Dinamo Zagreb, 3-1. Milan voert de groep nu aan met 4 punten.
Vlak voor rust kwamen de Italianen op voorsprong. De Franse spits Olivier Giroud benutte een strafschop. Meteen na de hervatting maakte de Belg Alexis Saelemaekers er 2-0 van.
Na bijna een uur bracht Mislav Oršic de spanning weer terug door namens Dinamo Zagreb de 2-1 te maken. Tommaso Pobega zorgde er vervolgens voor dat Milan verder uitliep.
Chelsea speelde thuis gelijk tegen Salzburg, 1-1. Onder leiding van de nieuwe trainer Graham Potter kwam Chelsea kort na rust op voorsprong. Het doelpunt werd gemaakt door Raheem Sterling. Een kwartier voor tijd maakte Noah Okafor gelijk voor de Oostenrijkers.
Hakim Ziyech viel in de slotfase in bij Chelsea.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
1 uur geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
6 uur geleden