AC Milan verslaat Dinamo Zagreb in Champions League
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de eerste zege geboekt in de groepsfase van de Champions League. De club versloeg op eigen veld Dinamo Zagreb, 3-1. Milan voert de groep nu aan met 4 punten.
Vlak voor rust kwamen de Italianen op voorsprong. De Franse spits Olivier Giroud benutte een strafschop. Meteen na de hervatting maakte de Belg Alexis Saelemaekers er 2-0 van.
Na bijna een uur bracht Mislav Oršic de spanning weer terug door namens Dinamo Zagreb de 2-1 te maken. Tommaso Pobega zorgde er vervolgens voor dat Milan verder uitliep.
Chelsea speelde thuis gelijk tegen Salzburg, 1-1. Onder leiding van de nieuwe trainer Graham Potter kwam Chelsea kort na rust op voorsprong. Het doelpunt werd gemaakt door Raheem Sterling. Een kwartier voor tijd maakte Noah Okafor gelijk voor de Oostenrijkers.
Hakim Ziyech viel in de slotfase in bij Chelsea.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan en Tunesië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het openingsduel op het WK voetbal van 2026 wordt gespeeld tussen Mexico en Zuid-Afrika. De eerste wedstrijd van Groep A wordt op 11 juni in het Aztekenstadion van Mexico-Stad gespeeld. Het is de derde keer dat er een WK voetbal in Mexico wordt gespeeld. De Verenigde Staten en Canada zijn de twee andere gastlanden.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.
2 uur geleden