AC Milan strikt Ibrahimovic (39) voor nog een jaar
MILAAN (ANP) - Aanvaller Zlatan Ibrahimovic viert op 3 oktober zijn veertigste verjaardag als speler van AC Milan. De Zweedse vedette heeft zijn contract bij de Italiaanse club met een jaar verlengd, tot medio 2022.
De oud-Ajacied keerde in januari 2020 terug bij de club waar hij eerder tussen 2010 en 2012 onder contract stond. Hij beëindigde vorig jaar zijn halve seizoen in de Serie A met tien treffers. In deze competitie kwam Ibrahimovic tot dusver vijftien keer tot scoren, in zeventien wedstrijden. Door blessureleed was hij diverse keren uit de roulatie.
Ibrahimovic ontbrak woensdag ook in de thuiswedstrijd tegen Sassuolo. AC Milan verloor (1-2) en zag daardoor de titelkansen nog wat kleiner worden.
Ibrahimovic scoorde tot dusver 84 keer in 130 duels voor AC Milan. Hij speelde eerder ook onder meer voor Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Barcelona en Juventus.
Ibrahimovic keerde eind vorige maand terug in het Zweeds elftal na een absentie van bijna vijf jaar.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
15 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
16 uur geleden