AC Milan strikt Ibrahimovic (39) voor nog een jaar
MILAAN (ANP) - Aanvaller Zlatan Ibrahimovic viert op 3 oktober zijn veertigste verjaardag als speler van AC Milan. De Zweedse vedette heeft zijn contract bij de Italiaanse club met een jaar verlengd, tot medio 2022.
De oud-Ajacied keerde in januari 2020 terug bij de club waar hij eerder tussen 2010 en 2012 onder contract stond. Hij beëindigde vorig jaar zijn halve seizoen in de Serie A met tien treffers. In deze competitie kwam Ibrahimovic tot dusver vijftien keer tot scoren, in zeventien wedstrijden. Door blessureleed was hij diverse keren uit de roulatie.
Ibrahimovic ontbrak woensdag ook in de thuiswedstrijd tegen Sassuolo. AC Milan verloor (1-2) en zag daardoor de titelkansen nog wat kleiner worden.
Ibrahimovic scoorde tot dusver 84 keer in 130 duels voor AC Milan. Hij speelde eerder ook onder meer voor Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Barcelona en Juventus.
Ibrahimovic keerde eind vorige maand terug in het Zweeds elftal na een absentie van bijna vijf jaar.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
13 uur geleden