AC Milan strikt Ibrahimovic (39) voor nog een jaar
MILAAN (ANP) - Aanvaller Zlatan Ibrahimovic viert op 3 oktober zijn veertigste verjaardag als speler van AC Milan. De Zweedse vedette heeft zijn contract bij de Italiaanse club met een jaar verlengd, tot medio 2022.
De oud-Ajacied keerde in januari 2020 terug bij de club waar hij eerder tussen 2010 en 2012 onder contract stond. Hij beëindigde vorig jaar zijn halve seizoen in de Serie A met tien treffers. In deze competitie kwam Ibrahimovic tot dusver vijftien keer tot scoren, in zeventien wedstrijden. Door blessureleed was hij diverse keren uit de roulatie.
Ibrahimovic ontbrak woensdag ook in de thuiswedstrijd tegen Sassuolo. AC Milan verloor (1-2) en zag daardoor de titelkansen nog wat kleiner worden.
Ibrahimovic scoorde tot dusver 84 keer in 130 duels voor AC Milan. Hij speelde eerder ook onder meer voor Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Barcelona en Juventus.
Ibrahimovic keerde eind vorige maand terug in het Zweeds elftal na een absentie van bijna vijf jaar.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
7 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
10 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
13 uur geleden