AC Milan strikt Ibrahimovic (39) voor nog een jaar
MILAAN (ANP) - Aanvaller Zlatan Ibrahimovic viert op 3 oktober zijn veertigste verjaardag als speler van AC Milan. De Zweedse vedette heeft zijn contract bij de Italiaanse club met een jaar verlengd, tot medio 2022.
De oud-Ajacied keerde in januari 2020 terug bij de club waar hij eerder tussen 2010 en 2012 onder contract stond. Hij beëindigde vorig jaar zijn halve seizoen in de Serie A met tien treffers. In deze competitie kwam Ibrahimovic tot dusver vijftien keer tot scoren, in zeventien wedstrijden. Door blessureleed was hij diverse keren uit de roulatie.
Ibrahimovic ontbrak woensdag ook in de thuiswedstrijd tegen Sassuolo. AC Milan verloor (1-2) en zag daardoor de titelkansen nog wat kleiner worden.
Ibrahimovic scoorde tot dusver 84 keer in 130 duels voor AC Milan. Hij speelde eerder ook onder meer voor Manchester United, Paris Saint-Germain, FC Barcelona en Juventus.
Ibrahimovic keerde eind vorige maand terug in het Zweeds elftal na een absentie van bijna vijf jaar.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
18 uur geleden