Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

ROME (ANP) - Met een hoofdrol voor Zlatan Ibrahimovic heeft AC Milan zondagavond AS Roma met 2-1 verslagen. De 40-jarige Zweed scoorde, zag een doelpunt afgekeurd worden en was het slachtoffer van een overtreding die zijn ploeg een strafschop opleverde. Door de zege blijft Milan tweede achter Napoli, met beide 31 punten uit elf wedstrijden.

Ibrahimovic stond, door blessures gehinderd, pas voor de tweede keer dit seizoen in de basis. Ook zonder de Zweed loopt het goed voor de ploeg van coach Stefano Pioli, maar de aanvaller brengt altijd iets extra's. In de 25e minuut zette hij Milan uit een vrije trap op voorsprong. Ibrahimovic schoot de bal hard langs de muur in de rechterhoek, die eigenlijk voor doelman Rui Patrício was. Het was zijn 400e doelpunt in alle clubcompetities waarin hij is uitgekomen.

Nog voor rust leek Rafael Leão voor de 2-0 te zorgen, maar Ibrahimovic had de assist in buitenspelpositie gegeven. Na rust zag hij zijn doelpunt afgekeurd worden waarna Ibrahimovic door Roger Ibañez niet veel later omver werd gelopen met een strafschop tot gevolg. De Zweed liet de klus over aan Franck Kessié, die beheerst raak schoot: 0-2.

Een tweede gele kaart voort Theo Hernández zorgde ervoor dat Milan de laatste 25 minuten met tien man verder moest. Roma, met Rick Karsdorp in de basis, profiteerde pas in de extra tijd via Stephan El Shaarawy.

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

1 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

2 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

3 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

4 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

4 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

4 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

5 uur geleden