Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

ROME (ANP) - Met een hoofdrol voor Zlatan Ibrahimovic heeft AC Milan zondagavond AS Roma met 2-1 verslagen. De 40-jarige Zweed scoorde, zag een doelpunt afgekeurd worden en was het slachtoffer van een overtreding die zijn ploeg een strafschop opleverde. Door de zege blijft Milan tweede achter Napoli, met beide 31 punten uit elf wedstrijden.

Ibrahimovic stond, door blessures gehinderd, pas voor de tweede keer dit seizoen in de basis. Ook zonder de Zweed loopt het goed voor de ploeg van coach Stefano Pioli, maar de aanvaller brengt altijd iets extra's. In de 25e minuut zette hij Milan uit een vrije trap op voorsprong. Ibrahimovic schoot de bal hard langs de muur in de rechterhoek, die eigenlijk voor doelman Rui Patrício was. Het was zijn 400e doelpunt in alle clubcompetities waarin hij is uitgekomen.

Nog voor rust leek Rafael Leão voor de 2-0 te zorgen, maar Ibrahimovic had de assist in buitenspelpositie gegeven. Na rust zag hij zijn doelpunt afgekeurd worden waarna Ibrahimovic door Roger Ibañez niet veel later omver werd gelopen met een strafschop tot gevolg. De Zweed liet de klus over aan Franck Kessié, die beheerst raak schoot: 0-2.

Een tweede gele kaart voort Theo Hernández zorgde ervoor dat Milan de laatste 25 minuten met tien man verder moest. Roma, met Rick Karsdorp in de basis, profiteerde pas in de extra tijd via Stephan El Shaarawy.

Meer uit Voetbal

AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

8 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

9 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

10 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

12 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

12 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

14 uur geleden
Sparta Rotterdam en PEC Zwolle weten weer niet te winnen: 1-1

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.

16 uur geleden