Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

AC Milan klopt AS Roma met hoofdrol voor Ibrahimovic

ROME (ANP) - Met een hoofdrol voor Zlatan Ibrahimovic heeft AC Milan zondagavond AS Roma met 2-1 verslagen. De 40-jarige Zweed scoorde, zag een doelpunt afgekeurd worden en was het slachtoffer van een overtreding die zijn ploeg een strafschop opleverde. Door de zege blijft Milan tweede achter Napoli, met beide 31 punten uit elf wedstrijden.

Ibrahimovic stond, door blessures gehinderd, pas voor de tweede keer dit seizoen in de basis. Ook zonder de Zweed loopt het goed voor de ploeg van coach Stefano Pioli, maar de aanvaller brengt altijd iets extra's. In de 25e minuut zette hij Milan uit een vrije trap op voorsprong. Ibrahimovic schoot de bal hard langs de muur in de rechterhoek, die eigenlijk voor doelman Rui Patrício was. Het was zijn 400e doelpunt in alle clubcompetities waarin hij is uitgekomen.

Nog voor rust leek Rafael Leão voor de 2-0 te zorgen, maar Ibrahimovic had de assist in buitenspelpositie gegeven. Na rust zag hij zijn doelpunt afgekeurd worden waarna Ibrahimovic door Roger Ibañez niet veel later omver werd gelopen met een strafschop tot gevolg. De Zweed liet de klus over aan Franck Kessié, die beheerst raak schoot: 0-2.

Een tweede gele kaart voort Theo Hernández zorgde ervoor dat Milan de laatste 25 minuten met tien man verder moest. Roma, met Rick Karsdorp in de basis, profiteerde pas in de extra tijd via Stephan El Shaarawy.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

5 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

7 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

8 uur geleden