Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan en AC Monza herdenken 'onvergetelijke' Berlusconi

AC Milan en AC Monza herdenken 'onvergetelijke' Berlusconi

MILAAN (ANP) - De Italiaanse topclub AC Milan herdenkt voormalig clubeigenaar Silvio Berlusconi die maandag op 86-jarige leeftijd is overleden. Milan noemt de oud-premier "onvergetelijk". Ook AC Monza, de club waar Berlusconi mede-eigenaar van was, laat weten dat hij een niet op te vullen leegte achterlaat.

"Dank u, meneer de voorzitter. U bent altijd bij ons", laat AC Milan weten. De club zegt diep bedroefd te zijn en betuigt familie en alle betrokkenen medeleven.

Berlusconi was van 1986 tot en met 2017 eigenaar van de 'Rossoneri'. De club won in die jaren 29 prijzen waaronder acht Italiaanse landstitels en vijf keer de Champions League of voorloper, de Europa Cup1. Milan haalde onder Berlusconi in de jaren 80 het Nederlands trio Ruud Gullit, Marco van Basten en Frank Rijkaard binnen. Met de drie Nederlanders won Milan in 1989 en 1990 de Europa Cup 1.

Serie A

AC Monza, de club die Berlusconi en zijn zakenpartner Adriano Galliani in 2018 kochten na de verkoop van Milan, rouwt om het overlijden van Berlusconi. "Een leegte die nooit zal worden opgevuld, voor altijd bij ons. Bedankt voor alles, voorzitter", aldus de club die dit seizoen als elfde eindigde in de Serie A.

Toen Berlusconi eigenaar werd van Monza, speelde de club nog in de Serie C, het derde niveau in het Italiaanse voetbal. De club speelde afgelopen seizoen voor het eerst in de clubhistorie in de Serie A.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

7 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

8 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

10 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

13 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

14 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

15 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

16 uur geleden