Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Tadic in Waalwijk tevreden over trefzeker Ajax

Aanvoerder Tadic in Waalwijk tevreden over trefzeker Ajax

WAALWIJK (ANP) - Aanvoerder Dusan Tadic van Ajax gaf na de geslaagde uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk (0-5) toe dat de royale zege op het juiste moment kwam voor zijn ploeg. "De voorgaande twee competitiewedstrijden waren bij ons wel een beetje in ons hoofd gaan zitten", doelde hij bij ESPN op de doelpuntloze remises tegen Heracles Almelo en Go Ahead Eagles.

"We hebben er in de voorbereiding goed op getraind en veel met de aanval tegen de verdediging gespeeld", vervolgde Tadic. "We moesten in aanvallend opzicht veel meer ondernemen en ook sneller spelen. Meer loopacties, met en zonder bal, en soms een station overslaan. Dat is in deze wedstrijd goed gelukt."

Tadic was vorige week zondag de gevierde man bij Servië, dat zich in Lissabon ten koste van Portugal plaatste voor het WK (2-1). Met een doelpunt en een assist was de aanvaller van Ajax de grote man bij de bezoekers. "Ja, ik ben nu een held in Servië", sprak hij met een glimlach. "Die emoties heb je nodig in het voetbal. Daarom is het ook zo jammer dat we nu weer in lege stadions voetballen. Dat maakt het moeilijk voor ons, want je speelt voor het publiek."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

2 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

4 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

5 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

7 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

7 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

8 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

8 uur geleden