Aanvoerder Ramos van Real: we hoeven arbiters niet te bedanken
MADRID (ANP) - Verdediger Sergio Ramos van Real Madrid baalt van de mensen die zeggen dat scheidsrechters zijn ploeg blijven bevoordelen. "Ze moeten eens stoppen met het verzinnen van dingen", zei de aanvoerder woensdag na een thuiszege op Real Mallorca (2-0). "Al kan je dergelijke teksten ook verwachten nu we bovenaan staan. Maar we hoeven scheidsrechters niet te bedanken omdat ze hun werk goed doen."
Real Madrid kwam vorige week tegen Valencia (3-0) goed weg toen een openingstreffer van de tegenstander door een videoscheidsrechter werd afgekeurd. Tijdens het gewonnen duel met Real Sociedad (2-1) maakte Karim Benzema zondag eerst hands voordat hij het tweede doelpunt maakte. Een treffer van Real Sociedad werd door de videoscheidsrechter wel afgekeurd.
Tegen Real Mallora opende Vinicius Jr. de score nadat Dani Carvajal een overtreding had gemaakt. Verdediger Gerard Piqué van FC Barcelona vertelde vorige week al dat veel beslissingen van scheidsrechters in het voordeel van Real blijven uitvallen. "Op deze manier wordt het lastig om ze van de titel af te houden", zei hij.
Real Madrid is koploper van La Liga, met net zoveel punten als Barcelona. Real heeft een beter onderlinge resultaat overgehouden aan beide duels met de aartsrivaal. Dat is cruciaal als beide ploegen gelijk eindigen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
1 dag geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geleden