Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Ramos van Real: we hoeven arbiters niet te bedanken

Aanvoerder Ramos van Real: we hoeven arbiters niet te bedanken

MADRID (ANP) - Verdediger Sergio Ramos van Real Madrid baalt van de mensen die zeggen dat scheidsrechters zijn ploeg blijven bevoordelen. "Ze moeten eens stoppen met het verzinnen van dingen", zei de aanvoerder woensdag na een thuiszege op Real Mallorca (2-0). "Al kan je dergelijke teksten ook verwachten nu we bovenaan staan. Maar we hoeven scheidsrechters niet te bedanken omdat ze hun werk goed doen."

Real Madrid kwam vorige week tegen Valencia (3-0) goed weg toen een openingstreffer van de tegenstander door een videoscheidsrechter werd afgekeurd. Tijdens het gewonnen duel met Real Sociedad (2-1) maakte Karim Benzema zondag eerst hands voordat hij het tweede doelpunt maakte. Een treffer van Real Sociedad werd door de videoscheidsrechter wel afgekeurd.

Tegen Real Mallora opende Vinicius Jr. de score nadat Dani Carvajal een overtreding had gemaakt. Verdediger Gerard Piqué van FC Barcelona vertelde vorige week al dat veel beslissingen van scheidsrechters in het voordeel van Real blijven uitvallen. "Op deze manier wordt het lastig om ze van de titel af te houden", zei hij.

Real Madrid is koploper van La Liga, met net zoveel punten als Barcelona. Real heeft een beter onderlinge resultaat overgehouden aan beide duels met de aartsrivaal. Dat is cruciaal als beide ploegen gelijk eindigen.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

9 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

9 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

10 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

11 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

12 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

12 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

13 uur geleden