Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Ramos van Real: we hoeven arbiters niet te bedanken

Aanvoerder Ramos van Real: we hoeven arbiters niet te bedanken

MADRID (ANP) - Verdediger Sergio Ramos van Real Madrid baalt van de mensen die zeggen dat scheidsrechters zijn ploeg blijven bevoordelen. "Ze moeten eens stoppen met het verzinnen van dingen", zei de aanvoerder woensdag na een thuiszege op Real Mallorca (2-0). "Al kan je dergelijke teksten ook verwachten nu we bovenaan staan. Maar we hoeven scheidsrechters niet te bedanken omdat ze hun werk goed doen."

Real Madrid kwam vorige week tegen Valencia (3-0) goed weg toen een openingstreffer van de tegenstander door een videoscheidsrechter werd afgekeurd. Tijdens het gewonnen duel met Real Sociedad (2-1) maakte Karim Benzema zondag eerst hands voordat hij het tweede doelpunt maakte. Een treffer van Real Sociedad werd door de videoscheidsrechter wel afgekeurd.

Tegen Real Mallora opende Vinicius Jr. de score nadat Dani Carvajal een overtreding had gemaakt. Verdediger Gerard Piqué van FC Barcelona vertelde vorige week al dat veel beslissingen van scheidsrechters in het voordeel van Real blijven uitvallen. "Op deze manier wordt het lastig om ze van de titel af te houden", zei hij.

Real Madrid is koploper van La Liga, met net zoveel punten als Barcelona. Real heeft een beter onderlinge resultaat overgehouden aan beide duels met de aartsrivaal. Dat is cruciaal als beide ploegen gelijk eindigen.

Meer uit Voetbal

Middenvelder De Roon van Oranje gaat met nummer 3 naar het WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.

1 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.

1 uur geleden
Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

4 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

5 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

16 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

16 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

17 uur geleden