Aanvoerder Pasveer verwacht Bazoer maandag terug bij Vitesse
ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch van Vitesse wilde ook na de gewonnen thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) weinig tot niets kwijt over de geruchtmakende absentie van libero Riechedly Bazoer. De Duitse coach hield het opnieuw bij een korte verklaring. "Er is iets gebeurd op de training en daardoor behoorde hij nu niet tot onze selectie. Het is wat het is, verder ga ik nergens op in."
Volgens diverse mediaberichten zou Bazoer vrijdag op de training in aanvaring zijn gekomen met enkele ploeggenoten en ook met Letsch. De oud-Ajacied kreeg daarop een disciplinaire schorsing opgelegd. Doelman Remko Pasveer zou één van de teamgenoten zijn geweest met wie Bazoer in de clinch was gegaan. De 37-jarige aanvoerder ontkende dat bij ESPN echter.
"Ik heb nooit ruzie met jongens, ook niet met Bazoer", zei Pasveer. "Ik mag hem heel graag. Hij is een jongen die op het randje wil spelen en dat doet hij ook tijdens de training. Niks aan de hand, maandag is hij er weer bij en gaan we weer vol gas vooruit. Dit was misschien even nodig, maar als team zijn we opgestaan tegen AZ. Bazoer is en blijft onderdeel van onze ploeg."
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geleden