Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Pasveer verwacht Bazoer maandag terug bij Vitesse

Aanvoerder Pasveer verwacht Bazoer maandag terug bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch van Vitesse wilde ook na de gewonnen thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) weinig tot niets kwijt over de geruchtmakende absentie van libero Riechedly Bazoer. De Duitse coach hield het opnieuw bij een korte verklaring. "Er is iets gebeurd op de training en daardoor behoorde hij nu niet tot onze selectie. Het is wat het is, verder ga ik nergens op in."

Volgens diverse mediaberichten zou Bazoer vrijdag op de training in aanvaring zijn gekomen met enkele ploeggenoten en ook met Letsch. De oud-Ajacied kreeg daarop een disciplinaire schorsing opgelegd. Doelman Remko Pasveer zou één van de teamgenoten zijn geweest met wie Bazoer in de clinch was gegaan. De 37-jarige aanvoerder ontkende dat bij ESPN echter.

"Ik heb nooit ruzie met jongens, ook niet met Bazoer", zei Pasveer. "Ik mag hem heel graag. Hij is een jongen die op het randje wil spelen en dat doet hij ook tijdens de training. Niks aan de hand, maandag is hij er weer bij en gaan we weer vol gas vooruit. Dit was misschien even nodig, maar als team zijn we opgestaan tegen AZ. Bazoer is en blijft onderdeel van onze ploeg."

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

10 uur geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

10 uur geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

10 uur geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

12 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

14 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

15 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

19 uur geleden