Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Pasveer verwacht Bazoer maandag terug bij Vitesse

Aanvoerder Pasveer verwacht Bazoer maandag terug bij Vitesse

ARNHEM (ANP) - Trainer Thomas Letsch van Vitesse wilde ook na de gewonnen thuiswedstrijd tegen AZ (2-1) weinig tot niets kwijt over de geruchtmakende absentie van libero Riechedly Bazoer. De Duitse coach hield het opnieuw bij een korte verklaring. "Er is iets gebeurd op de training en daardoor behoorde hij nu niet tot onze selectie. Het is wat het is, verder ga ik nergens op in."

Volgens diverse mediaberichten zou Bazoer vrijdag op de training in aanvaring zijn gekomen met enkele ploeggenoten en ook met Letsch. De oud-Ajacied kreeg daarop een disciplinaire schorsing opgelegd. Doelman Remko Pasveer zou één van de teamgenoten zijn geweest met wie Bazoer in de clinch was gegaan. De 37-jarige aanvoerder ontkende dat bij ESPN echter.

"Ik heb nooit ruzie met jongens, ook niet met Bazoer", zei Pasveer. "Ik mag hem heel graag. Hij is een jongen die op het randje wil spelen en dat doet hij ook tijdens de training. Niks aan de hand, maandag is hij er weer bij en gaan we weer vol gas vooruit. Dit was misschien even nodig, maar als team zijn we opgestaan tegen AZ. Bazoer is en blijft onderdeel van onze ploeg."

Meer uit Voetbal

Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

14 minuten geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

9 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

10 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

10 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

11 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

19 uur geleden