Aanvoerder Grealish blijft Aston Villa toch trouw
BIRMINGHAM (ANP) - De Engelse international Jack Grealish blijft Aston Villa trouw, ondanks interesse van onder meer Manchester United. De 25-jarige aanvoerder verlengde zijn contract bij de club uit de Premier League tot de zomer van 2025. Grealish debuteerde onlangs in de nationale ploeg.
In de wedstrijd uit de Nations League tegen Denemarken (0-0) mocht de middenvelder invallen. Bondscoach Gareth Southgate beloonde Grealish daarmee voor een sterk seizoen bij Aston Villa. De middenvelder, die al op 6-jarige leeftijd lid werd van Villa, was met acht doelpunten de clubtopscorer in de Premier League. Aston Villa wist zich net aan te handhaven, nadat het een jaar eerder was gepromoveerd.
"Dit is mijn club, mijn thuis. Ik ben heel gelukkig hier", zei Grealish nadat hij zijn handtekening had gezet onder een nieuw en ongetwijfeld opgewaardeerd contract bij de club van aanvaller Anwar El Ghazi.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
11 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
12 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
14 uur geleden