Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder en coach Duitsland prijzen 'ongelofelijke Musiala'

Aanvoerder en coach Duitsland prijzen 'ongelofelijke Musiala'

STUTTGART (ANP) - Aanvoerder Ilkay Gündogan en bondscoach Julian Nagelsmann van Duitsland waren na de 2-0-zege op Hongarije vol lof over Jamal Musiala. De 21-jarige voetballer van Bayern München maakte het eerste doelpunt en was ook belangrijk in de voorbereiding van het tweede doelpunt van Gündogan.

"Hij is ongelofelijk", zei Gündogan. "Het is zo'n feest om met hem samen te kunnen spelen. Hij kan onverwachte dingen doen in iedere situatie en maakt zo veel verschil voor het team. Hij is waarschijnlijk de belangrijkste speler voor ons op dit moment en dat op zo'n jonge leeftijd. Zeker als het aankomt op het creëren van mogelijkheden, de laatste pass en het maken van doelpunten, want dat kan hij ook."

Nagelsmann, die eerder de coach van Musiala was bij Bayern, zei dat hij hem had geadviseerd te spelen alsof hij op een klein veld staat. "Hij moet doen alsof hij aan het voetballen is met zijn vrienden en niet aan de druk denken. Hij heeft het geweldig gedaan, net als tegen de Schotten."

Meer uit Voetbal

Braziliaanse bond verdedigt scheidsrechter die Balogun rood gaf

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetbalbond (CBF) heeft het maandag opgenomen voor de Braziliaanse scheidsrechter Raphaël Claus, die de Amerikaan Folarin Balogun rood gaf in de WK-wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina. Hij deed dat na ingrijpen van de VAR, die zag dat de aanvaller op het onderbeen van Tarik Muharemović was gaan staan.

1 uur geleden
FIFA wijst protest Belgische bond af, Balogun speelgerechtigd

NEW YORK (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft het beroep van de Belgische voetbalbond (KBVB) over het mogen meespelen van Folarin Balogun niet-ontvankelijk verklaard. De Amerikaanse aanvaller kan daarom spelen in de wedstrijd in de achtste finale van de Verenigde Staten tegen België, die plaatsvindt in de nacht van maandag op dinsdag.

2 uur geleden
KNVB steunt UEFA en vindt dat FIFA 'rode lijn heeft overschreden'

ZEIST (ANP) - De KNVB schaart zich achter de reactie van de UEFA, die vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun. Dat laat de Nederlandse voetbalbond in tweede instantie weten.

2 uur geleden
FIFA-baas vertelde Trump dat tuchtcommissie onafhankelijk is

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft maandag bevestigd dat hij een telefoongesprek met de Amerikaanse president Donald Trump heeft gevoerd over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. De Zwitser zegt dat hij Trump heeft verteld dat de disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond "onafhankelijk" opereert.

3 uur geleden
Trump: heb met Infantino gesproken over rode kaart Balogun

WASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.

5 uur geleden
KBVB: FIFA verklaart beroep België op voorhand onontvankelijk

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.

6 uur geleden
KNVB: opheffen schorsing Balogun is 'opmerkelijke beslissing'

ZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."

6 uur geleden