Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Salah van Liverpool test positief op corona

Aanvaller Salah van Liverpool test positief op corona

CAÏRO (ANP) - Mohamed Salah heeft positief getest op het coronavirus. De aanvaller van Liverpool mist daardoor zaterdag de thuiswedstrijd van Egypte tegen Togo in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup.

Salah trainde de afgelopen dagen met zijn ploeggenoten van Egypte. Hij moet nu in quarantaine. Liverpool komt na de interlandperiode volgende week zaterdag voor het eerst weer in actie. De kampioen ontvangt dan Leicester City. Vier dagen later staat een thuiswedstrijd tegen Atalanta in de Champions League op het programma.

De 28-jarige Salah bezocht afgelopen week de bruiloft van zijn broer. Hij vertoont geen symptomen en is in quarantaine gegaan. De overige spelers van Egypte zijn negatief getest.

Liverpool heeft een volle ziekenboeg, met Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold, Joe Gomez and Fabinho. De club neemt het op 1 december op tegen Ajax in de Champions League

Meer uit Voetbal

Ajax gaat fors onderuit tegen NEC en zet landstitel op het spel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een forse nederlaag geleden in de thuiswedstrijd tegen NEC (0-3). Sontje Hansen, Brayann Pereira en Sami Ouaissa maakten na rust de doelpunten voor de bezoekers uit Nijmegen.

10 minuten geleden
Barcelona verslaat Real Madrid en heeft titel voor het grijpen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft dankzij een 4-3-zege op Real Madrid een voorschot genomen op de landstitel in Spanje. De ploeg van coach Hansi Flick en aanvoerder Frenkie de Jong boog een 2-0-achterstand nog voor rust om in een 4-2-voorsprong. Na de pauze zorgde de Fransman Kylian Mbappé met zijn derde treffer (4-3) nog voor een spannende slotfase.

19 minuten geleden
Feyenoord-verdediger Beelen komt dit seizoen niet meer in actie

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Thomas Beelen komt dit seizoen niet meer in actie. De speler haakte in aanloop naar de topper tegen PSV op de training geblesseerd af en zat ook niet bij de selectie. Feyenoord-coach Robin van Persie maakte dat na afloop van Feyenoord-PSV (2-3) bekend.

37 minuten geleden
Van Persie ondanks verlies blij met de progressie van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt het knap dat zijn elftal lang heeft meegedaan om de tweede plaats in de Eredivisie. "Ik ben blij met de progressie die wij maken. Ik heb tegen PSV heel veel positieve punten gezien. Maar je wilt altijd meer", zei Van Persie na zijn eerste competitienederlaag tegen PSV (2-3).

47 minuten geleden
Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op nederlaag tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Igor Paixão kijkt met gemengde gevoelens terug op de topper tussen Feyenoord en PSV (2-3). De Braziliaan opende namens de thuisclub al na vijf minuten de score, maar zag PSV in de tweede helft toch nog winnen. "We speelden een prima eerste helft. Maar na de rust moeten we erkennen dat PSV ook een goed team heeft", stelde Paixão na afloop in De Kuip. "Ondanks alles heb ik wel met plezier gespeeld."

54 minuten geleden
PSV houdt titelrace open en verzekert zich van Champions League

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft zich met een spectaculaire 3-2-overwinning op Feyenoord verzekerd van de tweede plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Peter Bosz mag zelfs nog hopen op de landstitel. PSV verkleinde de achterstand op Ajax tot 1 punt. PSV is in ieder geval zeker van rechtstreekse deelname aan de Champions League. Nummer 3 Feyenoord kan PSV met een achterstand van 8 punten niet meer achterhalen.

59 minuten geleden
Borussia Dortmund houdt met zege op Leverkusen hoop op plek 4

LEVERKUSEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft de kansen op het halen van Champions League-voetbal levend gehouden. De ploeg van trainer Niko Kovac won met 4-2 van Bayer Leverkusen, dat vertrekkend coach Xabi Alonso bij zijn laatste thuiswedstrijd geen zege kon bezorgen.

1 uur geleden