Aanvaller Salah van Liverpool test positief op corona
CAÏRO (ANP) - Mohamed Salah heeft positief getest op het coronavirus. De aanvaller van Liverpool mist daardoor zaterdag de thuiswedstrijd van Egypte tegen Togo in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup.
Salah trainde de afgelopen dagen met zijn ploeggenoten van Egypte. Hij moet nu in quarantaine. Liverpool komt na de interlandperiode volgende week zaterdag voor het eerst weer in actie. De kampioen ontvangt dan Leicester City. Vier dagen later staat een thuiswedstrijd tegen Atalanta in de Champions League op het programma.
De 28-jarige Salah bezocht afgelopen week de bruiloft van zijn broer. Hij vertoont geen symptomen en is in quarantaine gegaan. De overige spelers van Egypte zijn negatief getest.
Liverpool heeft een volle ziekenboeg, met Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold, Joe Gomez and Fabinho. De club neemt het op 1 december op tegen Ajax in de Champions League
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
28 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
29 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
14 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
14 uur geleden