
Aanvaller Salah van Liverpool test positief op corona
CAÏRO (ANP) - Mohamed Salah heeft positief getest op het coronavirus. De aanvaller van Liverpool mist daardoor zaterdag de thuiswedstrijd van Egypte tegen Togo in het kwalificatietoernooi voor de Afrika Cup.
Salah trainde de afgelopen dagen met zijn ploeggenoten van Egypte. Hij moet nu in quarantaine. Liverpool komt na de interlandperiode volgende week zaterdag voor het eerst weer in actie. De kampioen ontvangt dan Leicester City. Vier dagen later staat een thuiswedstrijd tegen Atalanta in de Champions League op het programma.
De 28-jarige Salah bezocht afgelopen week de bruiloft van zijn broer. Hij vertoont geen symptomen en is in quarantaine gegaan. De overige spelers van Egypte zijn negatief getest.
Liverpool heeft een volle ziekenboeg, met Virgil van Dijk, Trent Alexander-Arnold, Joe Gomez and Fabinho. De club neemt het op 1 december op tegen Ajax in de Champions League
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC Waalwijk is in de slotfase van het duel met Ajax gereanimeerd op het veld. Dat gebeurde na een botsing met aanvaller Brian Brobbey van de bezoekers. Vaessen was even bewusteloos en is inmiddels weer bij kennis en naar een ziekenhuis gebracht.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De wedstrijd tussen RKC Waalwijk en Ajax is in de slotfase onderbroken en even later definitief gestaakt. Dat gebeurde nadat doelman Etienne Vaessen van de thuisploeg zwaar letsel had opgelopen na een botsing met Ajax-aanvaller Brian Brobbey. De bezoekers uit Amsterdam stonden met 3-2 voor. De KNVB moet beslissen wat er met het duel moet gebeuren.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente blijft door een zege op sc Heerenveen in het spoor van koploper PSV. De ploeg van coach Joseph Oosting won met 1-0 en komt daardoor op 18 punten, 3 minder dan de Eindhovenaren die nog zonder puntenverlies zijn.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De wedstrijd tussen RKC Waalwijk en Ajax is in de slotfase onderbroken. Doelman Etienne Vaessen van de thuisploeg is mogelijk zwaargeblesseerd geraakt na een botsing met Ajax-aanvaller Brian Brobbey.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV blijft onverstoorbaar in de Eredivisie. De koploper liet tegen hekkensluiter FC Volendam de nodige kansen liggen, maar won alsnog zonder problemen: 3-1.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Almere City FC heeft zijn eerste overwinning ooit in de Eredivisie geboekt. De gepromoveerde ploeg van coach Alex Pastoor won met 2-0 bij FC Utrecht en passeerde daarmee de thuisploeg op de ranglijst.
4 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft een punt overgehouden aan de competitiewedstrijd bij RB Leipzig. De Duitse landskampioen, waar Matthijs de Ligt wegens een knieblessure nog ontbrak, kwam terug van een 2-0-achterstand en speelde met 2-2 gelijk bij de ploeg van Xavi Simons.
4 uur geleden