Aanvaller Pratto mogelijk niet meer in actie voor Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lucas Pratto heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd bij Feyenoord al gespeeld. De Argentijn moest in de slotfase van het verloren duel met Ajax (0-3) met een ogenschijnlijk zware enkelblessure van het veld.
De 32-jarige Pratto raakte geblesseerd toen hij een duel met Davy Klaassen aanging. Hij werd door twee ploeggenoten van het veld gedragen. "Hij lag in de kleedkamer net op de bank", vertelde Bryan Linssen. "Hij had veel pijn, ja. Ik heb verder niet met hem gesproken. Ik heb hem alleen een hand gegeven. Dit gun je niemand."
Feyenoord nam Pratto in januari op huurbasis over van River Plate. Trainer Dick Advocaat deed nauwelijks een beroep op de spits, die deze zomer terugkeert naar Argentinië.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
2 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
23 uur geleden