Aanvaller Pratto mogelijk niet meer in actie voor Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Lucas Pratto heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd bij Feyenoord al gespeeld. De Argentijn moest in de slotfase van het verloren duel met Ajax (0-3) met een ogenschijnlijk zware enkelblessure van het veld.
De 32-jarige Pratto raakte geblesseerd toen hij een duel met Davy Klaassen aanging. Hij werd door twee ploeggenoten van het veld gedragen. "Hij lag in de kleedkamer net op de bank", vertelde Bryan Linssen. "Hij had veel pijn, ja. Ik heb verder niet met hem gesproken. Ik heb hem alleen een hand gegeven. Dit gun je niemand."
Feyenoord nam Pratto in januari op huurbasis over van River Plate. Trainer Dick Advocaat deed nauwelijks een beroep op de spits, die deze zomer terugkeert naar Argentinië.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
31 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden