Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Min laat RKC met zege op NEC carnaval vieren

Aanvaller Min laat RKC met zege op NEC carnaval vieren

WAALWIJK (ANP) - David Min heeft RKC Waalwijk aan een thuiszege op NEC geholpen. De 24-jarige vervanger van de geblesseerde spits Michiel Kramer stuurde de thuisploeg met twee doelpunten het carnavalsweekend in (2-0).

RKC vierde de eerste competitiezege in negen duels. NEC, halve finalist in de KNVB-beker, leed de tweede nederlaag in de laatste veertien competitiewedstrijden. De club verloor op 3 december voor het laatst van Ajax (1-2).

RKC nam met de zege meer afstand van de onderste plaatsen. De club heeft voorlopig 6 punten meer dan FC Volendam en Vitesse, de nummers 17 en 18 van de ranglijst. NEC blijft op de zevende plaats staan.

Min schoot in de 7e minuut voor de eerste keer raak na een goede vrije trap van Aaron Meijers. Vervolgens kreeg Dario van den Buijs een uitgelezen kans om de thuisploeg naar 2-0 te schieten. Maar doelman Jasper Cillessen leek voor het eerst in de Eredivisie een strafschop te stoppen. De keeper van NEC juichte echter te vroeg. De strafschop moest opnieuw worden genomen omdat spelers van NEC te vroeg inliepen. Doelpuntenmaker Min eiste de penalty op en liet Cillessen wel kansloos (2-0).

RKC, spelend in een speciaal carnavalsshirt, miste met de geblesseerde Ralf Seuntjens nog een belangrijke speler. NEC probeerde het na rust nog wel. Maar Tjaronn Chery en Koki Ogawa slaagden er in kansrijke positie niet meer in om het duel nog spannend te maken.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

7 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

9 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

11 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

12 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

12 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

14 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

15 uur geleden