
Aanvaller Menig scoort wel voor FC Twente in ArenA
AMSTERDAM (ANP) - Queensy Menig kon zijn geluk niet op na het gewonnen uitduel van FC Twente bij Ajax (1-2). "Ik had corona, kom terug en scoor tweemaal", glunderde hij.
"Dit is echt een hele mooi dag voor mij", zei Menig. "Ik ben een jongen uit Amsterdam. Ik heb gespeeld bij Ajax, in de jeugd en een paar keer in het eerste. Ik had nog nooit gescoord hier in de ArenA en nu maak ik er twee."
"Tot nu toe gaat het geweldig met FC Twente", zei Menig. "Het zijn niet alleen Cerny, Danilo en ik, al krijgen wij aanvallers nu veel aandacht. Onze doelman Joël Drommel werd laatst opgeroepen voor het Nederlands elftal en we hebben ook goede middenvelders en verdedigers en een heel goede trainer. Het gaat top zo."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
28 minuten geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
1 uur geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
3 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
20 uur geleden