Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Di María tekent bij en gaat jaar door bij Benfica

Aanvaller Di María tekent bij en gaat jaar door bij Benfica

LISSABON (ANP) - Ángel Di María gaat nog een jaar door bij Benfica. Dat heeft de Portugese topclub bekendgemaakt. De 36-jarige Di María heeft zijn contract in Lissabon verlengd tot en met 2025.

"Ik ben blij om nog een jaar bij Benfica te blijven en dit shirt te kunnen blijven dragen", zegt de Argentijnse wereldkampioen op de clubsite. "Ik hoop dat we de titels kunnen winnen die we vorig seizoen niet hebben gewonnen." Benfica, de succesvolste club van Portugal, werd afgelopen seizoen geen kampioen. Dat was stadsgenoot Sporting.

Di María speelde tussen 2007 en 2010 al voor Benfica. Daarna kwam hij uit voor Real Madrid, Manchester United, PSG en Juventus. In 2022 werd hij wereldkampioen met Argentinië.

Meer uit Voetbal

Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

2 minuten geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

3 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

3 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

5 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

5 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

5 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

23 uur geleden