Aanvaller Basaçikoglu naar Turkse titelkandidaat Trabzonspor
TRABZON (ANP) - Ruim een maand na zijn vertrek bij Kayserispor heeft aanvaller Bilal Basaçikoglu onderdak gevonden bij de Turkse club Trabzonspor. De 24-jarige Noord-Hollander, jeugdinternational van Turkije, ondertekende bij de huidige nummer 3 van de Turkse competitie een contract tot het einde van het seizoen, met een optie op nog twee jaar.
Basaçikoglu liet in december zijn contract bij Kayserispor ontbinden vanwege een conflict met de clubleiding. Kayserispor, de club van Ben Rienstra, staat onderaan in de Süper Lig, de hoogste afdeling in Turkije. Met Trabzonspor gaat de oud-speler van sc Heerenveen en Feyenoord om het kampioenschap strijden. De nieuwe club van Basaçikoglu staat vijf punten achter op de verrassende koploper Sivasspor en één op Basaksehir. Trabzonspor werd zes keer kampioen van Turkije, voor het laatst in 1984.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
8 uur geleden