Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanschuiftafel Veldtrappers ten bate van Alpe d’Huzes

Aanschuiftafel Veldtrappers ten bate van Alpe d’Huzes

WAARDE - Vrijdag 13 mei organiseren de Veldtrappers opnieuw een Aanschuiftafel in dorpshuis Meerwaarde in Waarde. De opbrengst komt geheel ten goede aan Alpe d’Huzes/ KWF Kankerbestrijding.

Door de coronaperikelen kon Alpe d’Huzes de afgelopen 2 jaar niet doorgaan. ‘Dit jaar gaan op 2 juni weer duizenden Nederlanders de mythische Alpencol beklimmen’, aldus de Veldtrappers. Zij zijn in volle voorbereiding en staan te trappelen om van start te gaan. 

‘In februari 2020 werd de eerste editie van de Aanschuiftafel georganiseerd en die was zo succesvol dat veel bezoekers vroegen om een tweede uitgave. Vrijdag 13 mei is het dan zover. Kosten voor deelname bedragen 30 euro per persoon. Inloop vanaf 18.30 uur en de aanvang is om 19.00 uur. ‘Vol is vol.’

Opgave voor vrijdag 6 mei bij Rene Staal, via email: [email protected].

Meer uit Reimerswaal

Optreden bij Zonnebloem Goes-Kapelle

KAPELLE- De Zonnebloemafdeling Goes-Kapelle organiseert op zaterdag 22 november een optreden van het accordeonorkest Accordeola in het Heer Hendrikhuis aan de Te Werfstraat 18.

12 uur geleden
Toch Sinterklaas in Yerseke, alternatieve intocht verloopt rustig

YERSEKE - Ondanks het eerdere besluit om de officiële intocht van Sinterklaas af te gelasten, heeft Sinterklaas zaterdag toch voet aan wal gezet in Yerseke. De Sint kwam met zwart geschminkte Pieten, een onderwerp dat al langere tijd tot discussie leidt. Actievoerders waren niet aanwezig, waardoor de alternatieve intocht rustig verliep.

14 uur geleden
Zondag 16 november intocht Sint in Hansweert

HANSWEERT - Sinterklaas en zijn pieten staan te trappelen om voet aan wal te zetten in Hansweert. Ze hebben goed nieuws: de pakjesboot ligt op koers en Sint en zijn pieten hopen zondag 16 november rond 14.30 uur te arriveren in de buitenhaven bij de steiger van het fiets-voetveer. Muziekvereniging EMM/ Scheldegalm zal het gezelschap verwelkomen met de bekende sinterklaas-meezingers. 

2 dagen geleden
Krabbendijke krijgt park en pumptrack

Krabbendijke - Het voormalig veilingterrein in Krabbendijke krijgt een nieuwe invulling. De gemeenteraad heeft duidelijke kaders vastgesteld voor de inrichting van het terrein, dat een groene ontmoetingsplek voor het dorp moet worden.

2 dagen geleden
Yerseke maakt zich op voor sinterklaasprotest

YERSEKE - De gemeente Reimerswaal bereidt zich voor op een aangekondigde demonstratie tijdens de sinterklaasintocht in Yerseke, komende zaterdag 15 november.

2 dagen geleden
Nova Melodica viert 55-jarig jubileum

KAPELLE/ BIEZELINGE - Nova Melodica uit Kapelle-Biezelinge bestaat 55 jaar! Reden om terug te kijken, dankbaar te zijn en feest te vieren! Het jongerenkoor en -combo, onder leiding van dirigent Marianne van Dijke, viert dit met een muzikaal optreden op zaterdag 15 november in Theater De Mythe in Goes. Met een gevarieerd programma vol krachtige gospelsongs wordt u meegenomen op een reis vol van hoop en verwachting. Juist in het donker laten hoop en vertrouwen ons uitzien naar de toekomst. De zon zal opnieuw opgaan, iedere dag weer. 

3 dagen geleden
Dirk en Jeanette delen hun huis met honderden vogels

Waarde - Wie de garage bij Dirk en Jeanette Verburg inloopt, hoort het meteen: een vrolijk koor van getjilp, gefluit en gekwetter. Via een trapje naar boven kom je in een ruimte die letterlijk leeft. De hele bovenverdieping is één grote volière, gevuld met wel 130 kanaries en dwergpapegaaitjes.

3 dagen geleden