Aankomend weekend vindt 11e editie van snerttocht plaats
SINT MAARTENSDIJK - Op zaterdag 10 december organiseert WSV Oosterscheldestappers met medewerking van Haestinge, restaurant Smaek en slagerij Peter op den Brouw voor de 11e keer een snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden: 5, 10, 15 en 25 kilometer.
Het is bijna weer zover. Aankomend weekend organiseert WSV Oosterscheldestappers de jaarlijkse snerttocht. Het start- en finishbureau van deze snerttocht is vanaf Haestinge aan de Sportlaan in Smerdiek. De 15 en 25 kilometer zijn voor de geoefende wandelaar en de 5 en 10 kilometer zijn meer geschikt voor de jeugdige of recreatieve wandelaar. De diverse afstanden die gelopen kunnen worden zijn met blauwe pijlen aangegeven. Deelnemers krijgen bij de start een routebeschrijving
De starttijden zijn:
Voor de 25 kilometer: 09.00 tot 11.00 uur
Voor de 15 kilometer: 09.00 tot 13.00 uur
Voor de 10 kilometer: 09.00 tot 14.00 uur
Voor de 5 kilometer: 09.00 tot 14.30 uur
Rust en controleplaats
Halverwege de tocht er een rust- en controleplaats ingericht bij restaurant Smaek aan de Gorishoeksedijk. Hier krijgen deelnemers een warme chocomelk aangeboden. Bij terugkomst bij de Haestinge staat er voor iedere wandelaar een kop snert klaar van de plaatselijke slager. “Ook deze keer zijn er weer mooie routes uitgezet in de Thoolse polders en over de dijken”, aldus de organisatie.
Meer uit Tholen
THOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers.
2 uur geledenTHOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.
23 uur geledenTHOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.
1 dag geledenTHOLEN - Rijkswaterstaat voert in januari en februari onderhoud uit aan de Tholensebrug. Daarom is de brug zes avonden en nachten afgesloten voor weggebruikers. Het verkeer wordt omgeleid via de Oesterdam en moet daardoor rekening houden met extra reistijd.
2 dagen geledenTHOLEN - De Top 2000 gaat traditiegetrouw op Eerste Kerstdag weer van start. De landelijke top 10 is dit jaar grotendeels hetzelfde gebleven, maar in elke regio ziet het stemgedrag er net even anders uit. Ook Tholenaren kozen hun eigen favorieten en dit is hoe zij hebben gestemd.
2 dagen geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis biedt vanaf januari een nieuwe behandeling aan voor mannen met plasklachten door een vergrote prostaat. Tijdens de zogenoemde Rezum-behandeling wordt met stoom overtollig prostaatweefsel behandeld. Deze methode is minder ingrijpend en heeft minder gevolgen dan een operatie. Bravis is de derde kliniek in Nederland die deze behandeling aanbiedt.
2 dagen geleden