Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

A58 nog tot zeker 17.45 uur dicht na ongeluk

A58 nog tot zeker 17.45 uur dicht na ongeluk

WOUWSE PLANTAGE - De A58 tussen Bergen op Zoom en Roosendaal is afgesloten. Een ongeluk tussen twee vrachtwagens op de A58 richting Breda zorgde eerder vanmiddag al voor een flinke file. Momenteel zijn de opritten geheel afgesloten en rijdt het verkeer over de paralelwegen of via de A4, A59 en de A17. Dat meldt Rijkswaterstaat.

Rond 12.30 uur kwamen twee vrachtwagens met elkaar in botsing. Omdat er rook uit één van de vrachtwagens kwam zijn meerdere hulpdiensten ingezet.

Het verkeer wordt weggeleid via de afrit Wouwse Plantage, maar dat zorgt alsnog voor een flinke file. Er komen verschillende berichten binnen dat mensen zelfs problemen hebben om Bergen op Zoom uit te komen, omdat het helemaal vast zou staan.

Het bergen van de vrachtwagens kan nog wel even gaan duren. Rijkswaterstaat verwacht dat de weg tot 17:45 uur dicht blijft. Er kan omgereden via Steenbergen, over de A4, A59 en de A17.

Meer uit Tholen

‘Dezelfde plek, andere tijd’: Rico Verhoeven eert overleden moeder in Egypte

OUD-VOSSEMEER - Kickbokser Rico Verhoeven heeft tijdens een reis door Egypte een emotioneel eerbetoon gebracht aan zijn moeder, die begin februari overleed. De sporter bezocht plekken waar zijn moeder ruim 33 jaar geleden ook foto's maakte en recreëerde die beelden nu zelf. Verhoeven groeide de eerste zes jaar van zijn leven op bij zijn moeder in Oud-Vossemeer, voordat hij bij zijn vader Jos in Tholen ging wonen.

5 minuten geleden
Drie dagen feest in Sint-Annaland: WHS blikt terug én vooruit bij 95-jarig jubileum

SINT-ANNALAND - Al 95 jaar vormt het groen-wit van WHS de vertrouwde basis voor voetbalminnend Stalland. Een feestje wat dan ook niet onopgemerkt voorbij kon gaan. Met een internationaal U11-toernooi, walking football en een afsluitende feestavond was het drie dagen één groot feest op sportpark De Waaije. "Niet enkel een terugblik op het verleden, maar vooral vooruitkijken en ruimte bieden voor de jongere generatie", zo vertelt penningmeester Peter Wielaard.

3 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lage avondzon vanaf de Kadijk bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Avondvierdaagse start komende week in meerdere dorpen, keuze uit drie afstanden

SCHERPENISSE/SINT-MAARTENSDIJK/SINT PHILIPSLAND - In drie dorpen van de gemeente Tholen start op maandag 18 mei de avondvierdaagse. Wandelaars kunnen in al deze dorpen kiezen uit drie verschillende afstanden.

2 dagen geleden
Prinses Beatrix Spierfonds zoekt extra collectanten in Tholen

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant. 

2 dagen geleden
Tholen komt met vaste regeling voor jubileumsubsidies vrijwilligersorganisaties

THOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.

3 dagen geleden
Auto aangetroffen in sloot bij Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.

4 dagen geleden