
A4 dicht door ongeval met vrachtwagen
THOLEN - De A4 richting Antwerpen is donderdagmiddag enkele uren afgesloten geweest tussen de afrit Tholen en het knooppunt Zoomland. Rond 13.30 uur kwamen daar twee vrachtauto's met elkaar in botsing.
Een vrachtwagen met uien en een vrachtwagen met een container erop raakten elkaar aan de zijkant. De wagen met uien scheurde hierbij helemaal open. De weg lag daarna bezaaid met uien en was volledig gestremd.
Beide voertuigen raakten fors beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Het verkeer werd gedurende de stremming geadviseerd om te rijden via de A16.
#A4 Rotterdam richting Antwerpen is DICHT tussen afrit Tholen en knp. Zoomland door een ongeluk met een vrachtwagen.
— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) 25 april 2019Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Op het terrein van streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland wordt op maandag 5 mei een bevrijdingsmarkt georganiseerd. Bezoekers kunnen vanaf 11.00 uur terecht op de markt.
18 uur geledenMedusa Auctioneers houdt taxatieweek van dinsdag 6 tot en met vrijdag 9 mei
23 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden in Sint-Maartensdijk en Tholen openen maandag 5 mei hun deuren. Bezoekers zijn op Bevrijdingsdag welkom vanaf 13.00 uur. Vrijwilligers hebben in april hard gewerkt om de baden klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
1 dag geledenSTAVENISSE - Het Watersnoodhuis in Stavenisse opent op zaterdag 3 mei weer de deuren. In het voormalige raadhuis kunnen bezoekers zich onderdompelen in de geschiedenis van de Watersnoodramp van 1953, met speciale aandacht voor de gevolgen op Tholen en Sint Philipsland. Tien jaar geleden werd het informatiecentrum officieel in gebruik genomen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Rokkende tractoren, waarvan de ene een nog grotere rookpluim produceert dan de andere, liters koud bier en een stralende zomerzon. Jong en oud genoot afgelopen weekend van de Thoolse Dagen, oftewel trekkertrek. Het jaarlijks terugkerende spektakel met veel tractorgeweld trekt elk jaar ongeveer 4000 bezoekers naar het industrieterrein, zo vertelt Adrie Houke van de Stichting Thoolse Dagen.
2 dagen geledenTHOLEN - Beter weer hadden de Oranjecomités van Koningsdag zich niet kunnen wensen. Onder een stralende zon werd deze feestdag zaterdag gevierd in de gemeente Tholen. In de stad keerde het ringrijden terug op de Markt. Bekijk de foto's van Rien Burgers onderaan dit artikel.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Jack Westdorp van Memorabele Momenten.
3 dagen geleden