Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

A4 dicht door ongeval met vrachtwagen

A4 dicht door ongeval met vrachtwagen

THOLEN - De A4 richting Antwerpen is donderdagmiddag enkele uren afgesloten geweest tussen de afrit Tholen en het knooppunt Zoomland. Rond 13.30 uur kwamen daar twee vrachtauto's met elkaar in botsing.

Een vrachtwagen met uien en een vrachtwagen met een container erop raakten elkaar aan de zijkant. De wagen met uien scheurde hierbij helemaal open. De weg lag daarna bezaaid met uien en was volledig gestremd.

Beide voertuigen raakten fors beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Het verkeer werd gedurende de stremming geadviseerd om te rijden via de A16.

#A4 Rotterdam richting Antwerpen is DICHT tussen afrit Tholen en knp. Zoomland door een ongeluk met een vrachtwagen.

— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) 25 april 2019

Meer uit Tholen

Lampionnen- en lichtjesoptocht Tholen was weer genieten [FOTOALBUM]

THOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.

2 uur geleden
Stallandse brandweer oefent met eerste nieuwe blusvoertuig van Zeeland: ‘Alles zit erop en eraan’

SINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.

7 uur geleden
Handen uit de mouwen in Poortvliet en Smerdiek tijdens de Natuurwerkdagen

POORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Kabouterdorpje aan de voet van een lindeboom’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Man (44) uit Tholen aangehouden voor plegen inbraak in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.

2 dagen geleden
Thoolse bedrijven presenteren zich opnieuw op Contacta

THOLEN - Deelname aan een beurs is een kostbaar en arbeidsintensief traject. Door samen te werken op een plein kunnen zaken in gezamenlijkheid worden geregeld. Dat ontzorgt de deelnemers. Dit is de basis van het Tholen Plein wat voor de vierde keer op rij wordt georganiseerd tijdens Contacta in de Zeelandhallen van Goes.

2 dagen geleden
Informatieavond over toekomst sport, onderwijs en ontmoeting in Tholen

THOLEN - De gemeente houdt op dinsdag 3 november een informatieavond over het Masterplan Tholen. Inwoners kunnen de plannen zien voor de Meulvliet, het Calvijn College en Tholense Boys en vragen stellen. Iedereen is welkom.

2 dagen geleden