Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

A4 dicht door ongeval met vrachtwagen

A4 dicht door ongeval met vrachtwagen

THOLEN - De A4 richting Antwerpen is donderdagmiddag enkele uren afgesloten geweest tussen de afrit Tholen en het knooppunt Zoomland. Rond 13.30 uur kwamen daar twee vrachtauto's met elkaar in botsing.

Een vrachtwagen met uien en een vrachtwagen met een container erop raakten elkaar aan de zijkant. De wagen met uien scheurde hierbij helemaal open. De weg lag daarna bezaaid met uien en was volledig gestremd.

Beide voertuigen raakten fors beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Het verkeer werd gedurende de stremming geadviseerd om te rijden via de A16.

#A4 Rotterdam richting Antwerpen is DICHT tussen afrit Tholen en knp. Zoomland door een ongeluk met een vrachtwagen.

— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) 25 april 2019

Meer uit Tholen

Gevonden lichaam in sloot Scherpenisse is van vermiste jongen (19) uit Halsteren

HALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij werd al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.

37 minuten geleden
19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

16 uur geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

21 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

1 dag geleden
Thoolse collectanten gezocht voor collecteweek Prinses Beatrix Spierfonds

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.

1 dag geleden
Auto in de berm Oud-Vossemeer, bestuurster geschrokken

OUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.

2 dagen geleden