
A4 dicht door ongeval met drie vrachtwagens en personenauto; weg vol met uien
THOLEN - De A4 richting Antwerpen is donderdagmiddag enkele uren afgesloten geweest tussen de afrit Tholen en het knooppunt Zoomland. Rond 13.30 uur kwamen daar twee vrachtauto's met elkaar in botsing.
Een vrachtwagen met uien en een vrachtwagen met een container erop raakten elkaar aan de zijkant. De wagen met uien scheurde hierbij helemaal open. De weg lag daarna bezaaid met uien en was volledig gestremd.
Beide voertuigen raakten fors beschadigd. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Het verkeer werd gedurende de stremming geadviseerd om te rijden via de A16.
#A4 Rotterdam richting Antwerpen is DICHT tussen afrit Tholen en knp. Zoomland door een ongeluk met een vrachtwagen.
— ANWBverkeer (@ANWBverkeer) 25 april 2019Meer uit Tholen
POORTVLIET - Inwoners van Poortvliet kunnen dinsdag meedenken over de toekomst van hun dorp. In dorpshuis 't Ouwe Raed'uus krijgen bewoners de kans om hun ideeën, wensen en zorgen te delen met de gemeente Tholen. Ook de mening van kinderen en jongeren wordt meegenomen.
5 uur geledenTHOLEN - Rijden de bussen ook nooit wanneer je zou willen? Dan is er goed nieuws: vanaf begin 2026 kunnen inwoners van Tholen gebruikmaken van de Flex, het nieuwe vervoer op aanvraag in Zeeland. Zo wordt het makkelijker om ook 's avonds en in het weekend door de provincie te reizen.
10 uur geledenTHOLEN - In het oude stadhuis van Tholen gaat zaterdag de reeks avondconcerten weer van start. Het blokfluit-ensemble Holborne Consort speelt dan het bijzondere programma 'De Bassano's in London'.
13 uur geledenSINT-ANNALAND - De gemeenteraad heeft vorige week donderdag ingestemd met het plan voor een nieuwe woonwijk in Sint-Annaland. Het voorstel maakt de bouw van 88 nieuwe woningen mogelijk aan de noordwestkant van het dorp. Alleen Algemeen Belang Tholen (ABT) stemde tegen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De jubileumeditie van de voetbalschool is woensdag succesvol afgesloten. Drie dagen vol voetbal, plezier en bekende gasttrainers leverden ruim 10.000 euro op voor goede doelen.
1 dag geledenZEELAND/WEST-BRABANT - Peter Daniels wordt de nieuwe politiechef van de eenheid Zeeland-West-Brabant. Hij volgt Gerda van Leeuwen op, die in juni met pensioen ging. Daniels komt over van de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD), waar hij de afgelopen vijftien jaar werkte.
2 dagen geledenTHOLEN - Inwoners met veel medisch afval kunnen vanaf tot het einde van dit jaar een financiële regeling aanvragen. Zo betalen zij nooit meer dan het gemiddelde voor het aanbieden van restafval.
2 dagen geleden