A4 bij Knooppunt Zoomland dit weekend dicht
BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Dit weekend zijn er grootschalige werkzaamheden gepland aan de A4 bij knooppunt Zoomland. Daardoor is een deel van de A4 volledig afgesloten.
Van vrijdag 29 maart 21.00 uur tot maandag 1 april 2019 05.00 uur is de snelweg A4 afgesloten tussen oprit (27) Bergen op Zoom-Noord en afrit (29) Bergen op Zoom-Zuid in de richting van Vlissingen en België.
De verbindingsweg A4-A58 ter hoogte van knooppunt Zoomland, komende vanuit Rotterdam, in de richting van Roosendaal is afgesloten. Tevens is de oprit naar de snelweg A58 in de richting van Roosendaal, komende vanuit Ruytershoeveweg en Wouwsestraat, te Bergen op Zoom afgesloten.
Weggebruikers dienen door omleidingen rekening te houden met extra reistijd die kan oplopen tot 30 minuten.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op zaterdagochtend 23 mei klinkt weer het geronk van motoren door Tholen. Oude trekkers, glimmend opgepoetst of juist trots gedragen door jaren werk op het land, verzamelen zich voor de jaarlijkse rondrit van de Oldtimer Trekker Vereniging OTMMZ. Rond half tien staan de eerste deelnemers al klaar bij de Bergse Diepsluis voor koffie en een Zeeuwse bolus, terwijl langs de dijk langzaam een stoet van zo'n tachtig oldtimer trekkers groeit.
8 uur geleden[Advertorial] - BERGEN OP ZOOM/PUTTE - Wereldwijd wordt tijdens de Week van de Tandprotheticus aandacht gevraagd voor een bijzonder beroep dat voor veel mensen van grote betekenis is, maar waarvan niet iedereen precies weet wat het inhoudt. Een mooi moment om stil te staan bij het vak van tandprotheticus. Want wat doet een tandprotheticus eigenlijk? Wanneer kunt u er terecht? En hoe wordt een kunstgebit tegenwoordig gemaakt?
12 uur geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar en viert dit bijzondere jubileum met een feestelijke reünie op vrijdag 12 juni 2026. Oud-leden, leerlingen en iedereen die zich betrokken voelt bij de vereniging zijn van harte uitgenodigd om dit moment samen te beleven. Met deze hoge leeftijd is het de oudste muziekvereniging in de gemeente Tholen. Echter nog piepjong wat betreft uitstraling, muzikaliteit en organisatietalent. Zo ook voor het de te organiseren reünie voor de honderden (oud-)muzikanten die actief zijn geweest bij onze vereniging.
1 dag geledenTHOLEN - De Thoolse Floraroute wordt op vrijdag 22 mei tijdens de Dag van de Biodiversiteit officieel geopend op de Landtong in Tholen, langs de Schelde-Rijnweg richting De Punt, ter hoogte van het keermiddel. De opening vindt plaats om 14.00 uur en is vrij toegankelijk voor belangstellenden.
1 dag geledenPOORTVLIET - Ella de Rooij-van de Vreede (53) uit Poortvliet is tijdens de lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zij zet zich al jarenlang in als mantelzorger en vrijwilliger bij De Schutse, maar is ook organisator van de Truckersrit Tholen. De onderscheiding kwam volledig onverwacht voor haar.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - "Gelukkig spelen we in de competitie beter dan de afgelopen dagen in het toernooi. Meedoen is belangrijker dan winnen. Het zijn nu ook wel hele goede internationale teams waar we tegen moeten spelen. Op één wedstrijd na hebben we helaas alles verloren", zo vertellen Liam Borst en Finn van der Graaf.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.
3 dagen geleden