37-jarige Tholenaar slaat, bijt en bespuugt beveiliger in Bergen op Zoom
THOLEN - Aan de Antwerpsestraat in Bergen op Zoom is zondagavond 6 augustus een beveiliger mishandeld door een 37-jarige man uit Tholen. Met de hulp van omstanders wist de beveiliger de belager onder controle te krijgen.
Aan de Antwerpsestraat is zondagavond rond 23.15 uur een beveiliger mishandeld door een 37-jarige man uit Tholen aan de Antwerpsestraat. De beveiliger wilde de verdachte aanspreken toen hij op een afgesloten terrein aan de Zuid-Oostsingel bevond. De man uit Tholen vluchtte te voet weg, waarop de beveiliger hem achtervolgde. Op de Antwerpsestraatweg kwamen ze ten val, waarna de verdachte de beveiliger mishandelde door te bijten, te slaan en te proberen hem in het gezicht te spugen. Omstanders schoten te hulp en waarschuwden de politie.
Toen de agenten ter plaatse arriveerden, ondervonden ze moeite om de gewelddadige verdachte onder controle te krijgen. Uiteindelijk werd de verdachte overgebracht naar het politiebureau. Er bestaat het vermoeden dat hij ook enkele goederen had gestolen van het afgesloten terrein, waar momenteel verder onderzoek naar wordt gedaan.
Meer uit Tholen
THOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
1 uur geledenTHOLEN - Verloopt je paspoort of ID-kaart binnenkort en heb je plannen om op reis te gaan? Wacht dan niet te lang met het aanvragen van een nieuw exemplaar. De gemeente Tholen waarschuwt dit jaar opnieuw voor extra drukte en roept inwoners op om niet te wachten tot het laatste moment.
6 uur geledenOSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
2 dagen geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
2 dagen geleden