Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

36.000 boompjes zijn klaar voor Zeeuwse tuinen

36.000 boompjes zijn klaar voor Zeeuwse tuinen

GOES - Op 5, 6 en 7 december start het tweede deel van de Gratis Boompjes Uitdeelactie 2024 van ZMf, Stichting Landschapsbeheer Zeeland en Velt Zeeuwse Eilanden. Dan worden de 36.000 bestelde boompjes uitgedeeld.

Meer uit Beveland

Meerdere bekeuringen uitgedeeld bij veiligheidsactie op Zeeuwse Lijn

GOES/ROOSENDAAL- NS-medewerkers van Veiligheid en Service hebben donderdag aan het einde van de middag en het begin van de avond een veiligheidsactie gehouden op treinen en in stations in Brabant, Zeeland en Limburg. Dit gebeurde in samenwerking met de AVIM (Vreemdelingenpolitie, Identificatie en Mensenhandel) en Arriva. In Brabant en Zeeland werd de actie gehouden op de Zeeuwse Lijn, tussen Roosendaal en Goes. Het doel: aanpakken van overlast en criminaliteit èn het station veilig houden voor iedereen. 

47 minuten geleden
Cobra-6’s in beslag genomen na meldingen van vuurwerkoverlast in Goes

GOES - Handhavers in Goes hebben meerdere Cobra-6's in beslag genomen na meldingen van vuurwerkoverlast in verschillende wijken. De gemeente kreeg de afgelopen tijd steeds meer klachten over harde knallen en onveilige situaties.

18 uur geleden
Hugo de Jonge: ‘Zeeland heeft alles in huis om te groeien’

Op 3 september 2025 werd Hugo de Jonge officieel gei¨nstalleerd tot Commissaris van de Koning in Zeeland. Sindsdien reist hij door de provincie, spreekt hij ondernemers, bestuurders en inwoners - en ziet hij een gebied dat volgens hem bol staat van de mogelijkheden. "Je kunt naar Zeeland kijken als een regio met uitdagingen," zegt hij, "maar je kunt ook zien hoeveel kansen er liggen. Wij hebben hier alles wat Nederland in de toekomst nodig heeft: ruimte, energie, water en ondernemerschap."                                   De Jonge erkent dat Zeeland te maken heeft met duidelijke demografische uitdagingen. De bevolking vergrijst en jongeren trekken weg. "Het is lastig om voorzieningen overeind te houden," zegt hij. "Maar als je iets verder uitzoomt, zie je dat we juist nu een unieke positie hebben. In een tijd waarin Nederland minder afhankelijk wil worden van het buitenland voor energie, voedsel en veiligheid, kan Zeeland daarin een sleutelrol spelen."

21 uur geleden
Bevelandse gemeenten starten samen met de VoorzieningenWijzer

BEVELANDEN - Vanaf 1 december 2025 krijgen inwoners van de vijf Bevelandse gemeenten toegang tot de VoorzieningenWijzer: een online hulpmiddel dat helpt om snel en overzichtelijk inzicht te krijgen in regelingen, toeslagen en voorzieningen waar men recht op heeft.

1 dag geleden
Kettingzaagangst: Nederlanders griezelen van elektrisch gereedschap

BEVELANDEN - Met Halloween voor de deur lijkt het griezelseizoen niet alleen voor enge clowns en spookhuizen te zorgen - ook in de schuur schuilt een bron van angst. Nieuw onderzoek van Werkspot.nl laat zien dat miljoenen Nederlanders liever een geest tegenkomen dan een kettingzaag of cirkelzaag aanzetten.

1 dag geleden
Goese kunstenares Mylène Tax vangt Zeeuwse zomers in ‘Sea You at Dinner’

GOES - In boekhandel De Koperen Tuin is vanaf vandaag tot en met 12 januari de eerste tentoonstelling van de jonge Goese kunstenares Mylène Tax (26) te zien. Onder de titel 'Sea You at Dinner' vangt Mylène de sfeer van zomerdagen aan de Zeeuwse kust in kleurrijke schilderijen vol eettaferelen, lichtval en verborgen verhalen. Wat begon als een jaarexperiment om fulltime kunstenaar te zijn, is voor Mylène uitgegroeid tot een veelbelovende nieuwe stap in haar carrière."Ik wilde Zeeland op een andere manier vangen dan alleen via landschappen of zeegezichten," vertelt Mylène, die geboren en getogen is in 's-Heer Hendrikskinderen, maar inmiddels haar atelier runt in de binnenstad van Goes. "Ik dacht juist aan de gezelligheid van samenzijn aan tafel, de restjes van een etentje, de kruimels en omgevallen glazen. Alles vertelt een verhaal."

1 dag geleden
Provincie presenteert ontwerp voor veiligere en vlottere Deltaweg

GOES/NOORD-BEVELAND - De Provincie Zeeland wil de verkeersveiligheid en doorstroming op de Deltaweg (N256) tussen Goes en Noord-Beveland flink verbeteren. De provinciale weg is een van de drukste verkeersaders van Zeeland en wordt, zeker in de zomermaanden, als onveilig ervaren. Het nieuwe ontwerp moet daar verandering in brengen.

1 dag geleden