Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

350 kilo drugs gevonden in Breskens en bij Zoutelande

350 kilo drugs gevonden in Breskens en bij Zoutelande

ZOUTELANDE - De politie heeft dinsdag in de haven van Breskens zo’n 300 kilo cocaïne ontdekt. Niet veel later spoelde op het strand bij Zoutelande een tas met ongeveer vijftig kilo cocaïne aan. De politie vermoedt dat beide vondsten verband houden met elkaar.

De 300 kilo cocaïne is aangetroffen in een verborgen ruimte op een motorboot. ‘Deze drugs zijn vermoedelijk uit de Westerschelde gevist, nadat de cocaïne vanaf een vrachtschip overboord is gezet’, meldt de politie woensdag. Waarschijnlijk koerste dit schip richting Antwerpen. De bemanning van de motorboot, drie mannen uit Urk, Kampen en Zwolle zijn aangehouden. De cocaïne en de boot zijn in beslag genomen.

Rechercheurs kwamen de drugs in een onderzoek op het spoor. De woningen van de drie mannen zijn doorzocht en ook een verblijf op een camping in Emst. ‘Bij deze doorzoekingen is een vuurwapen aangetroffen en in beslag genomen. De drie verdachten zitten vast en worden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris.

Meer uit Vlissingen

Gevaarlijk rijgedrag in trouwstoet: Politie deelt meerdere bekeuringen uit

VLISSINGEN- De politie heeft zaterdagmiddag meerdere bekeuringen uitgedeeld aan bestuurders van voertuigen die meereden in een trouwstoet in de omgeving van de President Rooseveltlaan. Meerdere personen deden melding van gevaarlijk rijgedrag. Agenten spraken het bruidspaar aan en verzochten het gezelschap zich aan de verkeersregels te houden.

8 uur geleden
Kunstenaar Dani Ploeger slaat op Bevrijdingsdag ‘alarm’ in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - Op Bevrijdingsdag maandag houdt kunstenaar Dani Ploeger tussen 11.00 en 13.00 uur een interventie in zijn geboortedorp Oost-Souburg. Zijn performance 'Extern Alarm' maakt deel uit van het project Entartete, georganiseerd door Underdog Buro Kunst & Markt. In het kader van de vieringen van tachtig jaar vrijheid wordt hiermee aandacht besteed aan de verdringing en onderdrukking van experimentele en kritische kunst onder totalitaire regimes. 

22 uur geleden
Vlissingen leeft toe naar groots Bevrijdingsfestival; extra vaarten Westerscheldeferry

VLISSINGEN - Vlissingen is klaar voor de speciale editie van het Bevrijdingsfestival Zeeland. Maandag vieren we tachtig jaar vrede en vrijheid.

1 dag geleden
Vier politie-eenheden uitgerukt voor verwarde drugsgebruiker Vlissingen

VLISSINGEN - Verschillende politie-eenheden en een ambulanceteam zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag in Vlissingen in actie gekomen nadat iemand, die teveel drugs had gebruikt, voor overlast zorgde.

1 dag geleden
Lopers maken zich op voor estafette met Bevrijdingsvuur naar Vlissingen

VLISSINGEN - Een van de tradities op het Bevrijdingsfestival is het verwelkomen van de lopers die het Bevrijdingsvuur op 5 mei na middernacht in estafette van Wageningen naar Vlisingen brengen. Dan kan het Vrijheidsvuur worden aangestoken. Dit is een historisch en belangrijk moment tijdens de verschillende Bevrijdingsfestivals in Nederland. 'We verwachten de lopers tussen 18.00 en 19.00 uur te kunnen onthalen op onze mainstage', aldus de organisatie van Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen. De lopers zijn live te volgen.

2 dagen geleden
Weekendweerbericht: zoveel kouder en wisselvalliger wordt het richting Bevrijdingsdag

De zon heeft de afgelopen dagen overuren gedraaid en op veel plaatsen steeg het kwik naar zomerse waarden. Dit weekeinde wordt de warme zuidwestenwind voor een koelere noordenwind ingewisseld en daarmee stijgt ook de kans op enkele buien, aldus weerbureau Weeronline.

2 dagen geleden
Manifestatie van hoop zaterdag in Vlissingen: Vlaggen voor Vrijheid

VLISSINGEN - Zaterdag (3 mei) vindt tegenover kunstatelier Kipvis aan de Sloeweg in Vlissingen de manifestatie 'Vlaggen voor Vrijheid' plaats. De manifestatie duurt van 13.00 en 17.00 uur. Om 14.00 uur start het podiumprogramma.

3 dagen geleden